To. co musimy utracić.

To. co musimy utracić.

Autor: Viorst Judith

O tym. jak strata. która jest w naszym życiu nieunikniona. wzmacnia nas i zmienia.

Doświadczenie straty towarzyszy nam w życiu bardzo często. Strata to nie tylko śmierć najbliższych. ale również rozłąka i rozstanie z tymi. których kochamy. świadoma i nieświadoma utrata romantycznych marzeń oraz niemożliwych do spełnienia oczekiwań. a także zaakceptowanie tego. co nieuniknione.

Judith Viorst w swojej klasycznej książce dowodzi. że doświadczamy straty:

 • już w momencie narodzin. gdy opuszczamy ciało matki. przestając być jej częścią i stopniowo stając się oddzielnym „ja”.
 • gdy uświadamiamy sobie. że nasza władza i możliwości są ograniczone i że musimy ustąpić przed tym. co zakazane i co niemożliwe do spełnienia.
 • gdy musimy zrezygnować z m

  29.9: https://woblink.com/ebook/anatomia-klamstwa-philip-houston-michael-floyd-susan-carnicero-don-tennant-14493u

  Cena: Michael Floyd


  Lekarz wojenny

  Autor: David Nott

  Nott. pracujący na co dzień w londyńskich szpitalach chirurg ogólny i naczyniowy. przeprowadzał ratujące życie operacje w wyjątkowo wymagających i trudnych warunkach – między innymi w 1993 roku w oblężonym Sarajewie i w tajnych szpitalach w kontrolowanym przez rebeliantów wschodnim Aleppo.

  Konflikty zbrojne. których ofiary ratował na miejscu David Nott. to smutna historia wojen XXI wieku: Afganistan. Sierra Leone. Liberia. Darfur. Kongo. Irak. Jemen. Libia. Strefa Gazy i Syria. Jednak „Indiana Jones chirurgii”. jak bywa nazywany Nott. ocalił niejedno życie także w krajach dotkniętych katastrofami naturalnymi – między innymi w Haiti i Nepalu po trzęsieniach ziemi.

  Zawodowa pasja. głęboka empatia. pragnienie niesienia pomocy najbardziej potrzebującym i dreszcz emocji związany z pracą w

  :

  Cena:


  Trolle Putina

  Autor: Aro Jessikka

  Trzymające w napięciu reporterskie śledztwo o współczesnych metodach prowadzenia wojny informacyjnej.

  Rosja toczy w internecie wojnę przeciwko cywilom. Każda krytyczna opinia to głos wroga. Nie przebiera się w środkach ani nie zwraca uwagi na granice prawa. gdy wrogów chce się uciszyć. W książce zostały szczegółowo przedstawione inspirowane i aprobowane przez Kreml nagonki. które przeprowadzono ostatnimi laty w Polsce. Finlandii i wielu innych krajach. Punktem głównym są wymierzone w prywatne osoby ponadpaństwowe akcje. niekiedy wyczerpujące definicję przestępstwa. Dokładnie udokumentowane historie pokazują. że Rosja Putina bez najmniejszych skrupułów eliminuje przeciwników przy pomocy internetowego szpiegostwa. trolli w mediach społecznościowych. fake newsów. cyberprzestępczości. gróźb śmie

  27: https://woblink.com/ebook/comedy-queen-patrycja-wloczyk-jenny-jagerfeld-197647u

  Cena:


  Jak nie bać się żyć

  Autor: Tim Cantopher

  Lęk towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Sieje spustoszenie w życiu i zdrowiu. Związek między lękiem a chorobami serca. udarami. zaburzeniami pracy jelit. stanami zapalnymi i niektórymi nowotworami jest dobrze znany.

  Nauka potwierdza. że zmniejszenie napięcia i lęku poprawia zdrowie nie mniej niż ćwiczenia fizyczne i dobra dieta. Pozwala lepiej działać. Dobra wiadomość jest taka. że możemy szybko poradzić sobie ze stresem i niepokojem. Ta książka opisuje wzorce myślenia w stanie lęku. takie jak przewidywania. katastroficzne myślenie i czynienie założeń. Przede wszystkim jednak pokazuje sposoby radzenia sobie z lękiem.

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Kompania Mediowa

  Cena: 19.95


  ISBN

  9788366335868: Wydawnictwo

  Format

  39.9: https://woblink.com/ebook/wiosna-zaginionych-anna-kantoch-194871u

  Cena:  nero sarah brianne chomikuj, szmata książka, aslan kolorowanka, brandon budowniczy, bar pod kogutem, psychologia zachowań konsumenckich pdf, bogdan dembiński, ebooki promocje, gombrowicz ferdydurke pdf, międzynarodowe stosunki gospodarcze pdf, zła droga, iva procházková, ian goodfellow, trening ikigai, hate love, noszczyk, jak znaleźć żonę, medal of honor allied assault spearhead, organizacja i funkcjonowanie administracji publicznej pdf…