Córeczka

Córeczka

Autor: Kathryn Croft

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła.

Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę. sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii. lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił. Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace. twierdząc. że wie coś o jej zaginionym dziecku.

Tylko kim jest Grace – i czy Simone może jej ufać? Grace znika tak szybko. jak się pojawiła. a Simone rzuca się na poszukiwania swojej córki i kobiety. która być może zna miejsce jej pobytu. W pogoni za prawdą zapędzi się na niebezpieczny grunt. Straciła córkę.

Czy straci życie. próbując ją odnaleźć?

Wciągający. mroczny thriller psychologiczny.

Wydawnictwo: Burda

Cena:


Sonata Belzebuba. czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze. Sztuka w 3 aktach

Autor: Stanisław Ignacy Witkiewicz

Dramat „Sonata Belzebuba. czyli prawdziwe zdarzenie w Mordowarze” stanowi Witkacowską wersję mitu faustowskiego. Autor szuka w nim odpowiedzi na pytania o rolę sztuki i artysty w skazanym na zagładę świecie. Podejmuje temat niezależności artysty i jego wywyższenia ponad społeczeństwo. Sztuka jawi się jako ostatnia szansa ocalenia ludzkiej indywidualności.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


Dotyk anioła

Autor: Katarzyna Mak

Angel jest synonimem czystości. idealnym przykładem wrodzonej skromności i uosobieniem anielskiej dobroci. Jest też bardzo religijna. Kocha otaczający ją świat. uwielbia ludzi i zwierzęta. Brad to przeciwieństwo Angel – porywczy. pewny siebie. cyniczny. Na co dzień kat. który bez skrupułów zabija ludzi dla pieniędzy. Krótko mówiąc. Bradley to bardzo niebezpieczny mężczyzna. którego lepiej omijać na swojej drodze. Jedno spotkanie w Las Vegas. jedna noc… Jedna nieprzemyślana decyzja. a życie tych dwojga zostaje wywrócone do góry nogami.

Kiedy po zakrapianej nocy Angel budzi się w łóżku obcego faceta. natychmiast postanawia wszystko naprawić i sprowadzić swe życie na właściwie tory. Niemniej Brad. który już poprzedniego wieczoru uległ pokusie. nie będąc w stanie odmówić pięknej kobi

39.9: https://woblink.com/ebook/to-nie-jest-propaganda-peter-pomerantsev-197607u

Cena:


Jak wychować dziecko dwujęzyczne. Poradnik dla rodziców (i nie tylko)

Autor: Barbara Zurer-Pearson

Poadnik Jak wychować dziecko dwujęzyczne napisany jest z myślą o rodzicach. przyszłych rodzicach. ich krewnych i znajomych. Dostarcza informacji pomocnych w podjęciu decyzji o dwujęzycznym wychowaniu dzieci. Ta książka jest dla ciebie. jeśli jesteś osobą dwujęzyczną i ten fakt pobudza cię do refleksji; wychowujesz dzieci z mylłą o tym. aby w przyszłości były dwujęzyczne; jesteś ciekaw. w jaki sposób dzieci uczą się równocześnie dwóch lub więcej języków.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 36


Moja żona głaszcze jeże

Autor: Błażej Strzelczyk

Czy długi udany związek to wynik wielu kompromisów. czy raczej sporadycznego rzucania talerzami? A zakochanie? Czy zawsze w końcu znika? A może przyzwyczajenie nie musi zająć miejsca namiętności? Bohaterowie książki Błażeja Strzelczyka opowiadają o tym. co w małżeństwie najważniejsze – o codziennych radościach. kłótniach. wybaczaniu. dzielonych pasjach i budowaniu wspólnego miejsca na ziemi. O tym. jak istotny jest dotyk. przytulenie i uśmiech. O miłości z przyjaźni i przyjaźni w miłości.

„Moja żona głaszcze jeże” to czuła i mądra książka o miłości i wzajemnym zrozumieniu oraz poruszające świadectwo pogodzenia się z upływającym czasem.

Rozmówcy: Justyna Pronobis-Szczylik i Cezary Szczylik. Henryka Krzywonos-Strycharska i Krzysztof Strycharski. Ludwika i Henryk Wujcowie. Elżbieta i Przemysław Malzhanowie. Hanna i Antoni Gucwińscy. Barbara i Ludwik Wilczyńscy. Grażyna i Wojciech Jagielscy. Joanna i Jan Kulmowie. Małgorzata Goetz i Karol Modzelewski oraz Anna i Tadeusz Sobolewscy

„Warto się przytulać. Całować. Wspólnie oddychać. Nie rzucać talerzami. Nie mieć racji. I nie być miłosnym radykałem. Cieszyć się sprawami małymi: że dało się radę dobiec na czas na przystanek. i wielkimi: że umiało się znieść porażkę. Warto za sobą tęsknić. Przede wszystkim: dobrze jest ze sobą rozmawiać. Pielęgnować miłość.

To są historie o kochaniu. I o starzeniu się. Rozmowy ze starymi kochankami o tym. co jest na końcu. I co zostanie. gdy ciało się wyczerpie. pamięć zawiedzie. a zapał zgaśnie.” Błażej Strzelczyk

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9horrory o duchach oparte na faktach, andrzej krupienicz, mikroekonomia pdf, katarzyna leżeńska, norbert morciniec, danielle steel biografia, zima stulecia książka, maz na niby, myszka hania, po prostu nigella, emancypantki prus, imperator rydzyk, proroctwo o dwóch papieżach, morze białe, serhii plokhy, kim lawrence, leksykon rzeczoznawcy majątkowego pdf, zdradziecka królowa…