Tesla. czyli jak Elon Musk zakończy epokę ropy naftowej

Tesla. czyli jak Elon Musk zakończy epokę ropy naftowej

Autor: Hamish McKenzie

Tankowanie za darmo? Czyste powietrze? Bezpieczne podróżowanie? Kto z nas nie chciałby żyć w takim świecie? To wszystko już niedługo może się urzeczywistnić za sprawą jednego człowieka. Nazywa się Elon Musk. Jego wytrwałość w pokonywaniu kolejnych przeszkód zadziwia wszystkich. Drogi. które wytycza. mogą wkrótce uchodzić za wzór dla firm motoryzacyjnych. nowoczesnej inżynierii i wielkich korporacji. To on sprawia. że elektryczna rewolucja staje się faktem. 

Ale nie wszyscy są tym zmianom przychylni. Wielkie korporacje jak zawsze dbają przede wszystkim o swój interes i nie zważają na zwykłych ludzi. Tesla wypowiedziała im wojnę. „Będziecie mogli podróżować za darmo. w nieskończoność. na samym świetle słonecznym!” – zapowiada Elon Musk

:

Cena:


Lilianna

Autor: Anna Szafrańska

Tatuaż może być zbroją. czyjąś historią. którą poznaje się obraz po obrazie.

Lilianna zapomniała. czym jest bezpieczeństwo. Jedna lekkomyślna decyzja sprawiła. że już nie pamięta. jak wygląda dzień bez strachu. ale dla swojego syna – musi sobie przypomnieć.

Mat jest cenionym tatuażystą. Dawno zrozumiał. że tatuaż to nie tylko ozdoba na ciele. To szansa na ukrycie przeszłości i rozpoczęcie życia od nowa. Na to. żeby przykryć bolesną bliznę pięknym wzorem.

Ich pierwsze spotkanie jest pełne uprzedzeń. Mat widzi w Liliannie dziewczynę bez ambicji i charakteru. A on gardzi ludźmi. którzy nie mają w życiu żadnego celu.

Jednak Mat szybko zrozumie. jak bardzo się myli. szczególnie kiedy zacznie odkrywać prawdę o Liliannie. zapisaną na jej skórze.

Wydawnictwo: Wydawnictw

Cena:


ISBN

9788365676092: Wydawnictwo

Fo

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Zapach nocy

Autor: Andrea Camilleri

Emanuele Gargano. właściciel firmy „Król Midas”. zaskarbił sobie wdzięczność wielu drobnych ciułaczy z Vigaty. umiejętnie inwestując ich oszczędności. Jednak gdy ma już dojść do kolejnej obiecującej wypłaty. „dobroczyńca” przepada bez wieści. a wraz z nim znikają pieniądze. Uwielbienie. jakim go dotąd darzono. z miejsca przeradza się w nienawiść. Tylko jedna osoba nieugięcie wierzy w nieposzlakowaną uczciwość księgowego – Mariastella Cosentino. leciwa panna. beznadziejnie zakochana w swym chlebodawcy. Inna pracownica biura. ponętna studentka Michela. dostarcza komisarzowi Montalbano prawdziwych rewelacji na temat młodego Giacoma Pellegrino. który. o dziwo. zniknął w tym samym czasie co jego szef. Czyżby przejrzał knowania księgowego i postanowił przeczekać burzę? Czy może raczej gdzieś hula ze swym nieuczciwym wspólnikiem? Na trop rozwiązania tej zagadki naprowadzi komisarza pewien ekscentryczny emerytowany nauczyciel.

A ponieważ komisarz Montalbano jest zapalonym czytelnikiem. literatura często wkracza także w jego życie zawodowe. Tym razem będzie to jedno z opowiadań Faulknera.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 16


Magia sprzątania

Autor: Marie Kondo

Bałaganiarstwa się nie dziedziczy. nie jest ono także związane z brakiem czasu. to raczej nagromadzenie błędnych przekonań o porządkowaniu.Autorka prezentuje własną metodę – konMari – na uporządkowanie najbliższego otoczenia. zmianę podejścia do życia i sposobu myślenia. Omawia istotne decyzje. które należy podjąć. aby było to możliwe. Pokazuje. jak skutecznie zmienić nawyki.W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: Jak selekcjonować przedmioty?Jak utrzymać porządek wokół siebie?Jak rozróżnić to. co naprawdę cenne?Jak sprawić. aby przedmioty odnalazły swoje właściwe miejsce?Co zrobić. gdy nie potrafisz niczego wyrzucić?

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9keto biblia, dario correnti, mikrobiologia pdf, stanisław liszewski, wyzwanie vanessa, kazimierz przerwa tetmajer na skalnym podhalu, emil ze smalandii pdf, twardy zawodnik, darmowe e-booki, życie na maksa, streszczenie bajki robotów jak ocalał świat, epoka antychrysta, zaczekaj na mnie książka, magda m online za darmo, zemsta aleksander fredro, jana chojecka, gdyby nie ty pdf, protokół mędrców syjonu pdf, ziemkiewicz cham niezbuntowany, lekki bagaż…