Dragon Age: Powołanie

Dragon Age: Powołanie

Autor: David Gaider

Po dwustu latach wygnania król Maric pozwolił wrócić do Fereldenu legendarnym Szarym Strażnikom. Wieści. z jakimi się zjawili. okazały się ponure. Oto jeden z nich umknął na Głębokie Ścieżki. by tam sprzymierzyć się z mrocznymi pomiotami – ich odwiecznym wrogiem.

Szarzy Strażnicy potrzebują teraz pomocy króla Marica. Ten. choć niechętnie. zgadza się poprowadzić ich ścieżkami. które przed wielu laty przemierzył w pogoni za śmiertelnie niebezpieczną tajemnicą zdolną zniszczyć nie tylko Szarych Strażników. ale i królestwo na powierzchni.

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9


Heartland (Tom 15). Miłość jest darem

Autor: Lauren Brooke

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni. ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce. gdzie przerażone i dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom.

Amy w towarzystwie starszej siostry Lou odwiedza ranczo ojca i jego drugiej żony w Australii. Nie potrafi jednak odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Stroni od kontaktów z rodziną. skupiając się na nawiązaniu więzi z Wigorem – siwym ogierem. Praca ze sprawiającym problemy koniem pochłania ją całkowicie i pozwala zapomnieć o problemach. Dopiero po powrocie do Wirginii samopoczucie Amy poprawia się.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16


Miesięcznik ZNAK nr 776

Autor: autor zbiorowy

W obliczu postępującej katastrofy klimatycznej oraz rosnącej liczby ludności temat jedzenia wydaje się jednym z najważniejszych wyzwań współczesności. Z jednej strony marnujemy 1/3 światowej produkcji żywności. a z drugiej – co trzeci człowiek na Ziemi cierpi z powodu głodu bądź niedożywienia. W związku z tym kwestia tego. co pojawia się na naszych talerzach. nie może pozostawać sprawą indywidualnego wyboru. lecz. siłą rzeczy. stanowi część ogromnej sieci produkcji i dystrybucji żywności. która wymaga znacznych korekt.

Jak będzie wyglądało jedzenie przyszłości? Które gatunki znikną z powierzchni Ziemi? Jak zmienią się nasze nawyki i praktyki żywieniowe? W jaki sposób możemy uzdrowić obecny system? Czy nowe technologie pomogą nam ochronić planetę?

Wydawnictwo: https://woblink.com/ebook/droga-przez-gorzkie-lzy-weronika-ceynowa-177307u

Cena:


ISBN

9788378895596: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/cena-zniszczenia-tooze-adam-175483u

Cena:


ISBN

9788324229994: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/winston-churchill-i-franklin-d-roosevelt-alianci-1940-1942-bogdan-grzelonski-175926u

Cena:asiunia pdf, zaklęcia ochronne, zbrodnia i grabież, jagna rolska, kebabistan, program do czytania ebooków android, bestia w jaskini, słowotwórstwo język angielski, książki dla trenerów personalnych, synestezja w literaturze, wlasna firma, księga judaizmu, dariusz sikorski, herling grudziński inny świat pdf, przyjaciele ten o najlepszym serialu na świecie…