Choinka cała w śniegu

Choinka cała w śniegu

Autor: Joanna Szarańska

Chwytająca za serce opowieść o ludziach. których w święta połączy wyjątkowa więź.

W bloku przy ulicy Weissa prym wiedzie pani Michalska – dozorczyni zawsze gotowa służyć pomocą. Mieszkańcy przychodzą do niej po rady i wsparcie. a kiedy nadchodzi ten niezwykły czas. to jej najbardziej zależy na tym. by sąsiedzi byli sobie bliscy jak rodzina. Zanim jednak wszyscy zaczną świętować. muszą wyjaśnić sobie kilka spraw. Pomoc potrzebującym nie tylko ich zjednoczy. ale i sprawi. że odkryją w końcu. co jest naprawdę ważne. W codziennym zabieganiu warto na chwilę przystanąć i zachwycić się magią świątecznego drzewka.

Blask lampek choinkowych. iskrzący się biały puch za oknem. spotkania i rozmowy z najbliższymi… Niech te święta będą niezapomniane!

37.2: https://woblink.com/ebook/neron-aleksander-krawczuk-katarzyna-konior-143196u

Cena:


Wściekły pies

Autor: Wojciech Tochman

Dziewięć mocnych opowieści o samotności w obliczu cierpienia. Wśród wielbicieli reportażu – książka kultowa.

Wojciech Tochman. jeden z najlepszych polskich reporterów. zwięzłym i precyzyjnym językiem opisuje ludzkie dramaty. ludzką samotność. ale i podłość. obłudę. nienawiść. Opowieść o katastrofie autobusu maturzystów pielgrzymujących do Częstochowy. historia człowieka. który powstał z torów i nie pamięta. kim jest. oraz zapis walki samotnej kobiety z księdzem molestującym dzieci. przywołują najbardziej uniwersalne pytania: o przyczyny zła. sens cierpienia i milczenie Boga.

„Elementarny odruch solidarności i współczucia stanowi zaczyn i sens tych reportaży”.

PAWEŁ HUELLE. „GAZETA WYBORCZA”

„Pies rzeczywiście kąsa tak. że boli. Ale jednocześnie te ekstremalne. choć „z życia wzięte” historie. jakby stworzone dla potrzeb tabloidów. pod piórem Tochmana tracą swą plakatową jednowymiarowość. Zamieniają się w wielowarstwowe opowieści. w których jest socjologiczne zacięcie. psychologiczna przenikliwość. metafizyka i literacka maestria. polegająca na bezbłędnym wyczuciu szczegółu”.

JULIUSZ KURKIEWICZ. „POLITYKA”

„Od przeciętnych reportaży publikowanych każdego tygodnia w prasie odróżnia te teksty także imponujący warsztat. Język. którego używa Tochman. jest mocny. klarowny. nieprzesłaniający nawet na chwilę tego. co najważniejsze”.

PIOTR CZERSKI. „TYGODNIK POWSZECHNY”

Wojciech Tochman (ur. 1969) – jeden z najważniejszych polskich reporterów i autorów literatury faktu. Jego książki. wśród nich m.in. Schodów się nie pali. Jakbyś kamień jadła. Dzisiaj narysujemy śmierć i Wściekły pies. wywołują ożywione dyskusje i niemal natychmiast wchodzą do kanonu polskiego reportażu. Dwukrotny finalista Nagrody Nike oraz Środkowoeuropejskiej Nagrody Literackiej Angelus. Laureat Premio Kapuściński przyznawanej w Rzymie oraz „Pióra Nadziei” – wyróżnienia Amnesty International. Utwory Tochmana zdobyły uznanie za granicą i doczekały się przekładów na kilkanaście języków. W przygotowaniu książka o Kambodży pod tytułem Pianie kogutów. płacz psów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27.9


ISBN

9788377883686: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-forex-rynek-walutowy-dla-poczatkujacych-inwestorow-marcin-milewski-9609u

Cena:


Słodkie rozkosze

Autor: Christina Lauren

Kiedy trzy przyjaciółki poznają w Las Vegas trzech superatrakcyjnych mężczyzn. wszystko może się zdarzyć…

Po szalonym weekendzie w Las Vegas. będącym uczczeniem zakończenia studiów. przerażona czekającą ją przyszłością Mia Holland podejmuje najbardziej wariacką decyzję w życiu: jedzie za Anselem Guillaumem — bohaterem jej słodkiego. jednonocnego romansu — na lato do Francji. żeby… się pobawić.

Kiedy pod prowokacyjnymi maskami. jakie para przybiera. zaczynają się rozwijać uczucia. a chwilowe słodkie rozkosze zaczynają przeradzać się w rzeczywistość. Mia będzie musiała zdecydować. czy chce kontynuować życie tam. gdzie wszystko zostawiła i gdzie czuła się nie na miejscu. czy właśnie w nowym miejscu oddalonym od starego o lata świetlne.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Połączeni. Uwolnij mnie

Autor: Laurelin Paige

NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCY DUET WSZECH CZASÓW!

JEJ HISTORIA ROZPOCZĘŁA SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ. NIŻ ZACZĘŁA PRACOWAĆ W SŁYNNYM KLUBIE THE SKY LAUNCH…

Gwen Anders nigdy nie miała lekkiego życia. Trudne dzieciństwo sprawiło. że dziewczyna zamknęła się w sobie. budując wokół swojej osoby wysoki i gruby mur. za którym chowała się przed światem. Prowadzi pozornie satysfakcjonujące życie – jest managerką prosperującego nowojorskiego klubu nocnego. jednak nie ma nikogo na stałe. ponieważ nie wierzy w to. że miłość istnieje…

Wszystko się zmienia. gdy Gwen poznaje JC – nieziemsko bogatego. szarmanckiego łamacza kobiecych serc. Kiedy dziewczyna przez tragedię rodzinną przeżyje załamanie nerwowe. to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześnie

34: https://woblink.com/ebook/morderstwo-w-sadzie-ann-h-gabhart-magdalena-peterson-145706u

Cena:bryan tracy, mozg sie myli, scooby doo 4, jessie burton muza, inna miłość szejka pdf, psychologia konsumenta pdf, łukasz wroński, historia bez cenzury sklep, tania książka newsletter, kłamstwo w małżeństwie, wiesława bancarzewska powrót do nałęczowa, angielski repetytorium pdf, ps kocham cie na zawsze, dieta antymiażdżycowa, komedia ludzka autor, ewidencja czasu pracy pdf, w pułapce myśli pdf, narzeczona na dłużej monika serafin, wege dieta roślinna w praktyce, marcin sękowski psycholog, janina bąk statystycznie rzecz biorąc, powieść stefana żeromskiego, książki 2 wojna światowa, dwór skrzydeł i zguby pdf, durrellowie online, wiedzmin 4…