Pomarańczki komisarza Montalbano

Pomarańczki komisarza Montalbano

Autor: Andrea Camilleri

Komisarz Salvo Montalbano to człowiek niezwykle interesujący i skomplikowany. Z jednej strony cechują go pewne słabostki. np. łakomstwo. snobizm. niezdecydowanie. z drugiej zaś – wyjątkowa przenikliwość. konsekwencja i uczciwość. a także wielkie poczucie sprawiedliwości i empatia wobec ludzi prostych i szczególnie dotkniętych przez los.

Powieści Camilleriego wydane dotychczas przez Noir sur Blanc. których głównym bohaterem jest wspomniany komisarz (Kształt wody. Pies z terakoty. Złodziej kanapek. Głos skrzypiec) i zbiór opowiadań Miesiąc z komisarzem Montalbano. również w Polsce cieszyły się ogromną popularnością. Niniejsza książka to zbiór dwudziestu opowiadań – kunsztownych miniatur kryminalnych. dziejących się w normalnej na po

:

Cena:


Jak zadbać o własne finanse?

Autor: Marcin Iwuć

Zapanuj nad domowym budżetem i zabezpiecz finansowo siebie i swoją rodzinę!

Nie potrzeba skomplikowanej wiedzy z zakresu finansów. wystarczy zdrowy rozsądek i kilka prostych zasad. by zyskać finansowy komfort dla siebie i swojej rodziny. Marcin Iwuć w swoim unikalnym. dostosowanym do polskich realiów poradniku przedstawia skuteczny. 10-punktowy program zarządzania domowym budżetem.

Przestaw się na mądre oszczędzanie i pozbądź się długów. Poznaj mity kredytowe. naucz się unikać pułapek finansowych. wybierz korzystne konto emerytalne i zgromadź konkretne oszczędności. Spraw. by pieniądze pracowały dla Ciebie!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

– Zawiera precyzyjn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Format

EPUB.MOBI: 138143

https://woblink.com/ebook/martwe-dusze-daria-orlicz-138143u

:

Cena:kolokacje angielski pdf, czarownica camilla, ćwiczenia laboratoryjne z chemii organicznej pdf, jena bitwa, braci karamazow, sex nie miłość vi keeland pdf, siła stresu, ważka sprawa, jak czytać ludzi radzi agent fbi, potwory z mitologii greckiej, motywacja bez granic, filmowy leksykon psychologii, platon gorgiasz, bracia sisters online, java w 21 dni pdf, wojna i pokój lew tołstoj, rycerze starej republiki, kryminologia pdf…