Pies w czasach zarazy

Pies w czasach zarazy

Autor: Dorota Combrzyńska-Nogala

Trzynastoletni Wiktor nawet nie przypuszczał. jak wiele zmieni się w jego życiu po 12 marca 2020 roku. Przez pandemię koronawirusa inaczej spojrzy na szkołę. sąsiadów. przyjaźń i miłość. Kwarantanna nie oznacza wcale nudy i osamotnienia. teraz wszystko. co dotąd było łatwe. staje się wyzwaniem i przygodą.

Dzięki Asowi. psu sąsiada. Wiktor może tę przygodę przeżyć na własnej skórze.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9


Niezabliźniona nić

Autor: Marian A. Nocoń

Victor Moss trafia niespodziewanie na zamek w Baranowie Sandomierskim i nawiązuje współpracę z polską grupą przygotowującą ekspedycję wojskową. W ośrodku otrzymuje również odpowiedzi na kilka nurtujących go pytań. Teksty ze starego notesu i pozyskane na zamku wiadomości pozwalają mu uwierzyć w możliwość rozszyfrowania pewnej tajemnicy historycznej.

Z czasem przekonuje się też. że szczątkowe informacje ze starożytnej przeszłości Sumerów mogą być kluczem do rozwiązania światowej zagadki. To jednak stwarza zagrożenie wielkim tego świata. Zaczyna się niebezpieczna gra z tajnymi służbami. Na drodze do prawdy Moss spotyka osoby. które mogą mu tyle samo pomóc. co zaszkodzić.

Niezabliźniona nić to thriller konspiracyjny. pełen intryg i dynamicznych scen trzymających w napięciu. Go

24.9: https://woblink.com/ebook/wszystko-bedzie-dobrze-ewa-maja-mackowiak-193118u

Cena:


Troilus i Kresyda

Autor: William Shakespeare

Tragedia autorstwa Williama Szekspira. która powstała tuż po napisaniu słynnego „Hamleta”. Akcja rozgrywa się podczas siedmioletniej wojny trojańskiej i skupia się na dwóch wątkach. Jeden z nich to historia księcia trojańskiego Troilusa. który uwodzi Kresydę. jednak ta zostaje oddana Grekom podczas wymiany jeńców. Drugi wątek rozgrywa się między Prometeuszem i Nestorem. którzy próbują namówić Achillesa. aby kontynuował walkę.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Bieganie – Warszawa – Orlen Warsaw Marathon

Autor: Wojciech Biedroń

14 kwietnia 2019 roku odbyła się siódma edycja biegu Orlen Warsaw Martahon. w której miałem przyjemność wziąć udział. Niniejsze wydanie „Biegania” jest poświęcone nie tylko wiosennemu maratonowi w Warszawie. ale także problemowi zanieczyszczonego powietrza w naszym kraju. pandemii koronawirusa jak również udanej. na szczęście próbie powrotu do formy po okresie lockdownu w Polsce.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 13


Zielona koperta

Autor: Magdalena Bogucka

Marianna otrzymuje dziwną zieloną kopertę z zagadkowym zaproszeniem na ślub. Odżywają wspomnienia: przyjaźń. radosne chwile i… zdrady. Czy po latach trójka przyjaciółek zdoła wyjaśnić wszystkie wydarzenia z przeszłości i dalej żyć zgodnie?

 

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 21.9kamienie na szaniec ebook, książki o bezrobociu pdf, anatomia topograficzna człowieka, życie w średniowiecznej wsi pdf, ola woźniak mama lama, książka w pustyni iw puszczy, książki o sektach, markiz de sade 120 dni, męskie fantazje klaus theweleit, nie oświadczam się pdf, "wojciech kurowski", zaklęty w smoka lektor pl chomikuj, markowicz kropki, paulina siwowska…