https://woblink.com/product-publication/download/199449/epub

https://woblink.com/product-publication/download/199449/epub

1:

:

Cena:


Kot. który zgubił dom

Autor: Ewa Nowak

Poznaj historię kota Kunkusha. która wydarzyła się naprawdę! Kunkush wraz z opiekującą się nim rodziną musiał uciekać do Europy z owładniętego wojną Iraku. W trakcie wędrówki kot niespodziewanie się zagubił. Na szczęście to nie koniec tej opowieści. Mimo smutnych okoliczności można liczyć na szczęśliwe zakończenie!

‚Kot. który zgubił dom’ to książka z serii ‚Poczytaj ze mną’. skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być doskonałym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


ISBN

9788726209129: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/wybor-cecilie-opowiadanie-erotyczne-bech-camille-199816u

Cena:


Maestro pokoju – O Ignacym Paderewskim

Autor: Brygida Grysiak

Poznaj pełną emocji i wzruszeń historię Ignacego Paderewskiego – wybitnego pianisty. polityka i społecznika. Zobaczysz. jak wyglądało dzieciństwo tego wielkiego Polaka. a przede wszystkim dowiesz się. że podjęcie karabinu to nie jedyny sposób na walkę o niepodległość. Autorką opowieści jest znana dziennikarka i reportażystka – Brygida Grysiak. Subtelne tło wydarzeń stanowią ilustracje Jagny Wróblewskiej.

‚Maestro pokoju. O Ignacym Paderewskim’ należy do wyjątkowej serii ‚Czytam sobie z kotylionem’. która została wydana z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Bohaterami są postacie historyczne. które w ciągu ubiegłych 100 lat szczególnie zasłużyły się dla rozwoju naszego kraju.

‚Czytam sobie z kotylionem’ wyrasta z bestsellerowej serii ‚Czytam

4.99: https://woblink.com/ebook/piasek-i-bruk-o-romanie-dmowskim-marcin-baran-199619u

Cena:


ISBN

9788726154214: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/zlota-raczka-opowiadanie-erotyczne-marianne-sophia-wise-199729u

Cena:braki kadrowe w policji, pij mleko będziesz chory, znaki rownosci, bartosiak audiobook, przygody sherlocka holmesa pdf, mona liza turbo, self reg ksiazka, tango tekst mrożek, polska 1939, płeć społeczno-kulturowa, wojciszke psychologia miłości, geopolityczne uwarunkowania bezpieczeństwa polski, ksiązki online, stanisław koczwara, 365 dni pdf do pobrania, zima muminków pdf, steps plus 5, sławomir mrożek artysta tekst, szacka, diana palmer oszukana…