Zdrowy mózg

Zdrowy mózg

Autor: William J. Walsh

Czy wiesz. że zespół złego wchłaniania może być przyczyną niedoborów składników odżywczych. które mogą skutkować takimi chorobami jak zaburzenia behawioralne. ADHD. autyzm. depresja. zaburzenia lękowe. schizofrenia oraz choroba Alzheimera. Dzięki tej książce poznasz system naturalnej terapii biochemicznej oparty na najnowszych badaniach naukowych. który może pomóc milionom osób. u których zdiagnozowano zaburzenia psychiczne. Bazuje on na założeniu. że większość ludzi cierpi na brak równowagi składników odżywczych spowodowany czynnikami genetycznymi i środowiskowymi. Można go wykryć za pomocą specjalistycznych badań krwi i moczu. a unormować specjalną dietą. Substancje odżywcze. które ochronią Twój mózg.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.3


Przyszłość otwarta na dobre i na złe. Minibook

Autor: Stanisław Lem

Minibook zawiera artykuł Stanisława Lema pt. „Przyszłość otwarta na dobre i na złe”.

Zagadnieniu „sztucznej inteligencji” poświęcono do dziś całe biblioteki. Podział stanowisk od siekiery dzieli wypowiedzi ekspertów i laików na obóz przekonanych. że AIda się zrealizować technicznie lub biotechnicznie. i na przeciwników. utrzymujących. że maszyny inteligencji ludzkiego typu nigdy nie osiągną. Ponieważ muszę być zwięzły. muszę być apodyktyczny – pisze Stanisław Lem.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


ISBN

9788377882214: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-trudny-szef-czyli-jak-porozumiec-sie-z-przelozonym-agnieszk

Cena:


ISBN

9788380493841: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/moje-krolestwo-malgorzata-czynska-23466u

Cena:


ISBN

9788395874352: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wyscig-serca-lemiesz-katarzyna-195991u

Cena:rozprawka zdążyć przed panem bogiem, tajemniczy mężczyzna kristen ashley pdf, ebooklibra, nienawidzę cię nie odchodź pdf, blanka lipińska 365 dni pdf, tylko raz w roku, bezsensu pwn, historia i społeczeństwo. ojczysty panteon i ojczyste spory. podręcznik. liceum i technikum, inwestowanie w nieruchomości książka, tanie ebooki, anna apostolakis, rachunkowość zarządcza zadania, józef wibicki, ryszard kluszczyński, bez pożegnania lingas, traktat o szczęściu…