Kobiety z odzysku. Trudne wybory

Kobiety z odzysku. Trudne wybory

Autor: Izabella Frączyk

W życiu trzech przyjaciółek – Gośki. Felicji i Zuzy – nareszcie zapanował spokój i każda z nich zdołała w końcu odetchnąć po wydarzeniach. które niespodziewanie doprowadziły je do wspólnych wakacji w Egipcie. Ale czy na długo? Teraz. po roku. powracamy i sprawdzamy. co u nich. Wracamy jak z wizytą u naszych dobrych znajomych. by stwierdzić. że u każdej z nich sporo się dzieje. Jako że nic nie jest dane człowiekowi raz na zawsze. także i tym trzem kobietom życie nie oszczędza ciekawych doznań. nie zawsze miłych. Jedyne co jest pomiędzy nimi niezmienne – to przyjaźń. A facet? Wiadomo. rzecz nabyta.

‚Kobiety z odzysku. Trudne wybory’ to kontynuacja bestsellerowej powieści ‚Kobiety z odzysku’.

Lektura tej książki to jak spotkanie z dobrymi przyjaciółkami. terapia śmiechem. oderwanie od codzienności i zdystansowanie się do rzeczywistości.

Izabella Frączyk serwuje swoim bohaterkom kilogramy problemów. a czytelnikowi tony dobrego humoru. Ja natomiast dodam do tego szczyptę nadziei. że to nie jest nasze ostatnie spotkanie z Zuzką. Gośką i Felicją. Polecam.

Agata Petela – dziennikarka Radia PLUS

Niesamowite zbiegi okoliczności. ironia losu i wyobraźnia autorki sprawiają. że nie będzie czasu na nudę ani smutny wyraz twarzy. Ta książka to świetna rozrywka w dobrym stylu. a niekontrolowane wybuchy śmiechu są jej najlepszą rekomendacją. Polecam.

Anna Kasprzak – Książki w Obiektywie

Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała 13 bestsellerowych powieści obyczajowych. m.in. trylogię ‚Stajnia w Pieńkach’ oraz dwutomową sagę ‚Śnieżna Grań’. Jej ostatnia powieść ‚Wszystko nie tak!’ także spotkała się z gorącym przyjęciem przez czytelników.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Neuroerotyka

Autor: Jerzy Vetulani

Dlaczego miłość nie istnieje?

Jaki wpływ na płeć dziecka ma… mydło?

Dlaczego każde z nas powinno spełnić swój ewolucyjny obowiązek?

Kiedy najlepiej zacząć się interesować seksem?

Dlaczego mężczyźni są bardziej skłonni do zdrad. a kobiety bywają wybredne?

Inicjacja seksualna. Poligamia. Antykoncepcja i chemia zakochania. Seks starców. Fantazje i fetysze. Pornografia. O tym wszystkim w najnowszej i niestety ostatniej swojej książce rozmawiał z Marią Mazurek profesor Jerzy Vetulani. Jest zabawna i mądra. zaskakująca jak sam autor. I niedokończona. Przerwana w pół zdania przez jego tragiczną śmierć.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


Jelita wiedzą lepiej

Autor: Michael Mosley

Odpowiedni zestaw bakterii w przewodzie pokarmowym jest niezbędny do zachowania zdrowia. Tymczasem niewłaściwa dieta i nadużywanie antybiotyków niszczą naszą wewnętrzną florę bakteryjną. doprowadzając do współczesnych plag – alergii. nietolerancji pokarmowych i otyłości.

Podczas podróży przez jelito (dosłownie!) z doktorem Michaelem Mosleyem dowiesz się:

• jak diety oddziałują na bakterie jelitowe. wagę i poziom cukru we krwi.

• dlaczego ludzie różnie reagują na te same pokarmy.

• w jaki sposób jelita wpływają na osobowość i nastrój człowieka.

• jak dobrać właściwe pre- i probiotyki.

• co jeść. by uniknąć otyłości.

W książce znajdziesz także dwufazowy program odnowy mikroflory jelitowej oraz przepisy n

17.94: https://woblink.com/ebook/glosy-z-zaswiatow-remigiusz-mroz-177591u

Cena:


ISBN

9788324050338: Wydawnictwo

Format

17.39: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-radosci-jego-swiatobliwosc-dalajlama-desmond-tutu-32318u

Cena: 41.99


Gdzie jest happy end?

Autor: Krystyna Mirek

Jest wiele rodzajów szczęśliwych zakończeń

Liwia prowadzi zupełnie zwyczajne życie. Mieszka w szarym domu. samotnie wychowuje córkę i pracuje w korporacji. wypełniając wciąż te same zestawienia. Niezwykłe ma tylko imię i marzenia. o których nikt nie wie. Nie spodziewa się większych zmian. sądzi. że wie wszystko o sobie i swojej rodzinie.

Wkrótce jej czterdzieste urodziny. marzy . żeby choć raz odbyły się inaczej. Zanosi się jednak na kolejną. przygotowaną przez jej mamę. oszczędną kolację.

Kilka dni przed tym wydarzeniem codzienną rutynę zaburza nadejście tajemniczej przesyłki. Jest to kosz pełen dorodnych jagód. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego. gdyby nie fakt. że jej mama nagle zaczyna się zachowywać bardzo nieracjonalnie.

Ile wiemy o swoich rodzicach? Kim by

23.63: https://woblink.com/ebook/jak-nie-bac-sie-bliskosci-o-budowaniu-dobrych-wiezi-stefanie-stahl-marta-ksiazkiewicz-sylwia-milkowska-204172u

Cena:hanna mamzer, deborah feldman, nasza wojna, jak się nie zabić i nie zwariować pdf, słońce i jej kwiaty pdf, roman grodecki, rużyczka, w matni online, czasy język angielski pdf, mikroekonomia pdf, turbulence whitney g pdf, mit o odyseuszu, obróbka plastyczna pdf, podstawowe pojęcia prawa i prawoznawstwa, ostatnia powieść fiodora dostojewskiego, minecraft servery pl, żółte światło, graveyard keeper merchant, wkt fizjologia, wstęp do prawoznastwa, king martwa strefa, iwona wrońska, koniec dekady, tess gerritsen ksiazki…