1

1

:

:

Cena:


ISBN

9788380878426: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/a-teraz-stworz-wielka-firme-mark-thompson-brian-tracy-159971u

Cena: Brian Tracy


Teatr węży (#4). Śpiew potępionych

Autor: Agnieszka Hałas

Najnowsza odsłona świata Zmroczy – czwarty tom cyklu „Teatr węży”

Krzyczący w Ciemności po zawarciu ugody ze srebrnymi magami wyrusza na Wyspy Śpiewu. Jego tajnej misji od początku towarzyszą kłopoty. Równowaga Zmroczy uległa zaburzeniu. a nad wszystkim wisi widmo szykującej się katastrofy. Co knują demony z Doliny Śniedzi?

Melanż czarnej magii z tropikalną przygodą zaskoczy was. zahipnotyzuje i przyprawi o dreszcze.

Śpiew potępionych to czwarty tom cyklu dark fantasy „Teatr węży” – mrocznego. intrygującego. pełnego plastycznych szczegółów. z pełnokrwistymi postaciami i przemawiającą do wyobraźni społecznością.

Krzyczący w Ciemności na egzotycznych wyspach w towarzystwie piratów? Czemu nie? Pomysł na zmianę scenerii okazał się strzałem w dziesiątkę. historia zyskała na oryginalności. a przy okazji nie straciła tego. z czego cykl jest już znany. Nadal więc możemy spodziewać się emocjonującej. barwnej. choć zarazem mrocznej opowieści o losach jednego z najbardziej fascynujących bohaterów polskiej literatury fantastycznej. Dawno już nic nie sprawiło mi takiej czytelniczej frajdy”. – Anna Kańtoch. autorka m.in. cykli „Przedksiężycowi”. „Nina Pankowicz” i o Domenicu Jordanie.

Polska fantasy doczekała się kilku znakomitych uniwersów. a świat stworzony przez Agnieszkę Hałas właśnie się do nich zalicza. Żyje. oddycha i krwawi. a my wraz z nim. Ten świat (…) tętni bogactwem niczym Baśnie z tysiąca i jednej nocy. zadziwia patentami rodem ze steampunku. igra z demonologią z różnych stron świata i z różnych czasów. Brune Keare zapadł mi w pamięć tak jak Kane z cyklu Wagnera. Ged z Ziemiomorza. Karenira z Gromberlandu czy ten cholerny Geralt Riv. Był charakterystyczny. tajemniczy. mroczny i bezwzględny. ale też na swój sposób honorowy i uczciwy. Robert M. Wegner. pięciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla. dwukrotny laureat Sfinksa. dwukrotny laureat Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego. laureat nagrody dla książki roku (fantasy) w Rosji

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


ISBN

9788366140974: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/moja-os

Cena:


Dzieje. nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I

Autor: Bogdan Kluczyński

Autor na wstępie swego opracowania pt:. „Dzieje. nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie” część I. zawarł następujący wpis: Pracę tę dedykuję wszystkim tym. których Jezus Chrystus pociąga i porusza.

Byłbym bardzo rad. gdyby niniejsza próba przedstawienia Jego przeogromnej i niezawodnej miłości przyczyniła się do „pokrzepienia serc”.

Ponadto autor jest przekonany. że zapoznanie się z niniejszym opracowaniem może przynieść pożytek ludziom deklarującym się jako niewierzący bądź wątpiący. ale których postać Jezusa Chrystusa skłania do przemyśleń i zadumy.

Pierwsza część zawiera uwagi wprowadzające. podziękowania. szeroko

34.9: https://woblink.com/ebook/kresy-kresow-tadeusz-olszanski-153927u

Cena:daniel arenson, lovecraft audiobook, czerwone dziewczyny, wielka księga cipek pdf, proroctwa michaldy, przygody odyseusza pdf, małgorzata milewska, narzędzia komunikacji marketingowej pdf, wizerunek kobiety, beata matuszewska, tylko jedno kłamstwo pdf, deborah feldman historia, poza schematem. sekrety ludzi sukcesu, był sobie pies torrenty, max czornyj trauma, november 9 pdf, odpicowany dom, zadura janusz, edyp drzewo genealogiczne…