:

:

Cena:


K jak Klara 18 – Nieprzyjaciółka na zawsze

Autor: Line Kyed Knudsen

Laura. która chodzi do równoległej klasy. oskarża Różę o coś. co nie jest prawdą. Róża jest smutna. Klara chce pomóc Róży. żeby wszyscy zobaczyli. że Laura kłamie. Niechcący Klara robi jednak coś głupiego. Nagle Klara i Róża na zawsze zostają nieprzyjaciółkami.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Saga rodu z Lipowej 22: Nieoczekiwany powrót

Autor: Marian Piotr Rawinis

Dalsze losy rodu polskich rycerzy.

Marcin z Lipowej wyrasta na silnego rycerza. takiego samego jak jego ojciec Mikołaj. Wyzywa nawet na pojedynek Arnulfa z Kentu. co wydaje się być nie do końca przemyślanym posunięciem.

Rozpoczyna się proces Nawojki. która w męskim przebraniu udawała studenta. Mateusz brał udział w spotkaniu z nią. więc musi ponieść karę. Prosi więc brata o pożyczkę i sam po raz kolejny zostaje wystawiony na próbę. Życie młodego żaka nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza. gdy na horyzoncie pojawia się miłość.

Do Lipowej zaś przybywa niespodziewany gość…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


ISBN

9788324062034: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/moc-truchleje-opowiesci-wigilijne-1939-1945-sylwia-winnik-201254u

Cena:


Szable i cekaemy

Autor: Marcin Szymaniak

Twoja ojczyzna przed stu laty – wywalczony kraj. o którym nie miałeś pojęcia

OŚMIORO BOHATERÓW WPLĄTANYCH W WOJNĘ Z SOWIECKĄ ROSJĄ

Szeregowy ułan. lekarka. naczelnik państwa. lotnik. para literatów. podoficer piechoty i działacz komunistyczny. Wszyscy istnieli naprawdę.

WALKA O ŻYCIE. O KRAJ I O MIŁOŚĆ

Walczyli bardzo różnie – karabinem. szablą. bombami. poezją i publicystyką. intrygami osobistymi i politycznymi. kłamstwami. rozsiewaniem plotek. Ale również pracowali. studiowali. zakochiwali się. Dokonywali aktów miłosierdzia i popełniali pospolite przestępstwa. Święcili triumfy i przeżywali załamania nerwowe. Upijali się na smutno i na wesoło.

DZIESIĄTKI MIEJSC. DO KTÓRYCH NIGDY BYŚ NIE DOTARŁ

Śledząc ich losy. trafisz do paryskich s

29.99: https://woblink.com/ebook/pierwsza-taka-gwiazdka-agnieszka-mysliwy-karen-schaler-200833u

Cena:


Skóra – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Marzę o tym. by cię całować. marzę o tym. by powoli całować każdy por twojej skóry. wszystkie części twojego ciała. i te małe. i te duże. Jesteś jak laleczka. nietknięta. Delikatna. krucha. piękna. jesteś całością bez początku i końca. Tak. chciałbym poczuć twój smak. Budzę się w środku nocy i myślę o tobie. Chcę być blisko ciebie’.

Już podczas ich pierwszego spotkania zauważa. że jest w nim coś tajemniczego. Ma ciemne oczy i zagadkowe spojrzenie. jest dość powściągliwy. A oprócz tego niesamowicie seksowny. Mimo że wyczuwa jego odmienność. daje ponieść się łączącemu ich erotyzmowi. Niedługo potem przekracza dozwolone granice…

Skóra to thriller erotyczny pełen ekscytującego seksu. zakazanych fantazji i ukrytych zamiarów.

Wydawnictwo: Saga E

Cena:nowy testament pdf, błękit maja lunde, kompletna samopomoc dla twoich nerwów, tomasz kwarciński, nowe niebo, instrukcja obsługi męża pdf, vi keeland tylko dla ciebie pdf, sadhguru książka, angielski a1 pdf, norweskie przekleństwa, miłość po sąsiedzku, biblia autor, echo w ciemności, pomnik cesarzowej achai tom 5 pdf, dawkins bóg urojony, ars bene vivendi, bracia slater keela pdf…