Domek

Domek

Autor: Adrianna Szymańska

Z czym kojarzy się wam słowo „nieśmiertelność”? Z wolnością. wyzwoleniem od strachu przed śmiercią. poczuciem wyjątkowości. a może z czymś zupełnie innym – osamotnieniem. bezkresnym smutkiem. gdy jest się świadkiem odchodzenia wszystkich. których się kocha?

Dla Ady. seniorki rodziny Croftów. nieśmiertelność to błogosławieństwo i przekleństwo zarazem. To coś. co daje siłę. poczucie humoru i dystans do codziennych problemów. ale też sprawia. że trzeba mierzyć się z wyzwaniami. które nie dotyczą zwykłych śmiertelników. Tym bardziej że wkrótce na jaw zaczną wychodzić sekrety z zamierzchłej przeszłości. które mogą sprowadzić na całą rodzinę prawdziwe nieszczęście…

Ta przewrotna. zabawna. a jednocześnie refleksyjna powieść zabierze was do szalonego

25: https://woblink.com/ebook/bylo-i-nie-bylo-ryszard-marian-mrozek-148197u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 148192

https://woblink.com/ebook/dwanascie-warunkow-pani-prezes-marta-milda-148192u

:

Cena:


Wylecz choroby serca

Autor: Joel Fuhrman

Choroby serca są wiodącą przyczyną zgonów. zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Tymczasem można ich uniknąć. Proponowany przez Autora program żywieniowy sprawi. że atak serca czy nagła śmierć na tle krążeniowym będzie niemal niemożliwa. Radykalnie obniży on również poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. a także odwróci chorobę niedokrwienną serca tak skutecznie. że wykluczy konieczność stosowania angioplastyki czy wszczepiania bypassów. Dzięki niemu zmniejszysz wagę ciała. ilość tłuszczu i obwód w pasie. Obniżysz poziom cukru. wyleczysz cukrzycę typu 2 i unormujesz funkcjonowanie jelit. Poprawisz także działanie układu odpornościowego. obniżając tym samym ryzyko infekcji. Dodatkowo utrzymasz młodzieńczy wigor w miarę upływu lat i spowolnisz proces starzenia. Zawału można uniknąć!

8: https://woblink.com/ebook/commissario-sigaro-tom-1-dorota-kusnierz-148988u

Cena:


Banda nieudaczników

Autor: Filip Porębski

Dwaj przyjaciele. Ernest i Ambroży. mieszkają w ogromnej kamienicy w Pechowicach. Różni ich wygląd – Ernest jest wysoki i chudy jak patyk. a Ambroży niski i pulchny jak pączek – a łączy fakt. że żaden z nich nie może się pochwalić zbytnią popularnością wśród rówieśników. Wyszydzani i traktowani jak nieudacznicy. będą jednak mieli wkrótce okazję udowodnić. na co ich stać. a wszystko za sprawą tajemniczego ogłoszenia w gazecie o skradzionych perłach Ludwiki von Abażur… A to tylko początek przygód. bowiem na ich drodze staną dwie niesamowite dziewczyny. Estera i Helga. które staną się ich przyjaciółkami. a może i kimś więcej…

Poznajcie szalone przygody czterech nierozłącznych jedenastolatków i przekonajcie się. że nieudacznicy też mogą być super!

<

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1

Autor: Sophie Davis

Najjaśniejsze uśmiechy skrywają najmroczniejsze tajemnice

Lark Kingsley ma idealną rodzinę. idealną przyszłość. idealne życie. Spadkobierczyni jubilerskiej fortuny. królowa Manhattanu. Jednak nagle wydarza się coś złego. Lark znika bez śladu.

Raven Ferragamo rozpoczyna nowe życie. Bierze roczny urlop po szkole średniej i przeprowadza się do Waszyngtonu. Zerwanie z przeszłością sprawia. że Raven czuje się lepiej. niż się spodziewała. Po raz pierwszy naprawdę czuje. że wszystko jest możliwe.

Gdy poszukiwania dziedziczki fortuny przybierają na sile. w ręce Raven wpada pamiętnik Lark. Dziewczyna zostaje wciągnięta w mroczne tajemnice. znajduje rozpaczliwe prośby o pomoc. Nagle znajduje się w labiryncie pełnym tajemnic.

Obie dziewczyny pozornie nie mają ze s

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


Nauczyciel

Autor: Ziętarska Agnieszka

Spokój zniknął. pozostawiając po sobie zwątpienie.

Trwają poszukiwania. a czas ucieka w zastraszającym tempie. zmniejszając ilość mocy z każdą chwilą. Flora oraz Felis świadomie rozpoczęli niebezpieczną grę. w której stawką jest ich wspólna przyszłość. Los nie jest jednak zbyt łaskawy i wciąż stawia przed nimi kolejne przeszkody. Czasu jest coraz mniej. a Przewodnicy zaczynają działać. Najważniejszy jest bowiem ład oraz posłuszeństwo wśród Niezmiennych. Nie cofną się przed niczym. by zachować władzę.

Czy Flora oraz Felis wraz z przyjaciółmi odnajdą sposób na zmianę przeznaczenia? Czy miłość naprawdę może odegnać mrok spowijający tych. którzy władają mocą?

Wydawnictwo: Dlaczemu

Cena: 24.6goszczyński seweryn, auschwitz książka, jezioro kobiet, systemy zapisywania liczb sprawdzian kl 4 pdf, sprawa chrystusa download, heroes 4 kampanie, noah gordon medicus, wspomnienia z domu umarłych pdf, on post, krótkie przedstawienia dla dzieci-scenariusz, sukces nie zna granic, henryk markiewicz instalacje elektryczne pdf, drogi evanie hansenie książka, historia seksu, dieta antymiażdżycowa, cywilizacja komunizmu pdf, filozofia kanta…