Kwiat wiśni i czerwona fasola

Kwiat wiśni i czerwona fasola

Autor: Sukegawa Durian

Słodko-gorzka opowieść o życiu i naleśnikach

Sentaro. chłopak bez wykształcenia. z trudną przeszłością i pogrzebanymi marzeniami o karierze pisarza. pracuje w sklepiku z dorayaki – tradycyjnymi naleśnikami nadziewanymi słodką pastą z czerwonej fasoli. Niestety interes nie idzie tak dobrze jak powinien. a klienci rzadko zaglądają po słodkości. Na dodatek Sentaro czuje. że życie przecieka mu przez palce i tylko kwitnące wiśnie przypominają o upływie czasu.

Pewnego dnia próg jego sklepu przekracza staruszka Tokue. która potrafi przygotować doskonały farsz do dorayaki. Starsza pani zaczyna uczyć tej sztuki Senatro. a jej talent kulinarny i mądrość na zawsze odmieniają życie chłopaka. Gdy przeciwności losu i społeczne uprzedzenia wystawią ich

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.9


https://woblink.com/product-publication/download/187686/epub

1:

:

Cena:


Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany

Autor: Reed Hastings

Firma to zespół. Bądź szczery i nie staraj się zadowolić swojego szefa.

‚Gdy regułą jest brak reguł’. czyli jak pracuje się w Netflixie

Szpitalna rzeczywistość wypełniona niepewnością i strachem.

Kodeks pracy według Netflixa jest osobliwy. Próba stworzenia elastycznej. bogatej kulturowo korporacji zakończyła się powodzeniem. Przedsiębiorstwo. które stało się komercyjnym sukcesem na skalę globalną ma ponad 182 miliony subskrybentów i nie zamierza zatrzymywać się w rozwoju.

O niesłychanym sukcesie marki opowiada Reed Hastings. prezes i CEO Netflixa. ‚Gdy regułą jest brak reguł‚ to pierwsze tak dogłębne opracowanie. w którym biznesmen dzieli się swoimi pomysłami na rozwój branży rozrywkowej. zdradza tajniki i filozofię swojego biznesu. Książka opracowana we współpracy z Erin Meyer. profesor INSEAD Business School daje czytelnikowi szerszą perspektywę na działalność serwisów streamingowych i pozwala odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące działania Netflixa.

Krytyczne spojrzenie na gigantów. nie tylko w branży rozrywkowej znajdziesz w pozycji ‚Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon. Apple. Facebook i Google‚.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.49ślepiec czornyj, chłopiec w pasiastej piżamie, terapia zajęciowa pdf, agnieszka księżopolska, syberyjskie wychowanie, psychologia jungowska, jrr tolkein, bitwa w labiryncie, tekst poetycki, robert jakimowicz, świętek, camilla lackberg księżniczka z lodu pdf, joseph conrad lord jim, opowieść wigilijna ebook, basia grabowska, david icke książki, kazimierz jasiński, tiger 3 podręcznik, ci wredni rzymianie, ekschibicjonizm, beyond good and evil solucja, erich von daniken pdf…