1

1

:

:

Cena:


ISBN

9788381297257: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/egzorcyzmy-dory-wilk-aneta-jadowska-192177u

Cena:


Stowarzyszenie leworęcznych

Autor: Håkan Nesser

Marten Wincekelstroop i Rejmus Fiste to najlepsi przyjaciele. W pierwszej klasie szkoły podstawowej w małym miasteczku Oösterby zakładają Stowarzyszenie Leworęcznych. Ponad dwadzieścia lat później płonie doszczętnie stary pensjonat. Giną ludzie. Oba wydarzenia mają ze sobą jakiś związek. jednak nie przeżył nikt. kto mógłby wyjaśnić. co się stało. Prawie nikt.

Minęło już piętnaście lat od ukazania się ostatniej powieści z cyklu. którego bohaterem jest komisarz policji Van Vetereen. Ostatnia powieść z serii o komisarzu Gunnarze Barbarottim ukazała się sześć lat temu. W „Stowarzyszeniu leworęcznych” spotykają się po raz pierwszy. Ale czy ostatni?

Nesser. autor kilkudziesięciu poczytnych powieści. z których część została sfilmowana przez szwedzką telewizję. powraca z kolejną intrygującą zagadką.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788366625570: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/jak-przetrwac-zarazy-w-dawnej-polsce-faron-barbara-206792u

Cena:


„braków nie ma żadnych”. Pokrzywy i olchy. Wiersze

Autor: Kornhauser Julian

Jeden z najwybitniejszych znawców współczesnej poezji polskiej. Piotr Śliwiński. określił Juliana Kornhausera mianem „poety buntu” i „pisarza wielofunkcyjnego”. Formuły te bardzo trafnie określają kalejdoskop gatunków i motywów wyłaniający się z jego twórczości. „Buntowniczość” poety wiąże się z duchem nowatorstwa i poszukiwań. Zamiast cyzelować dobrze funkcjonujący mechanizm wiersza. Kornhauser woli go porzucać na rzecz coraz to nowych rozwiązań. problemów i horyzontów. Rzecz jasna. jest w tym działaniu nuta anarchii. zakorzeniona głęboko w przekonaniu. że jedynie dystans do literackiego i kulturalnego mainstreamu daje wolność ekspresji i poczucie uczciwości wobec czytelnika i samego siebie. Ale jest i potrzeba innowacji. nieustannego badania granic

:

Cena:kroniki riyrii, opowieści z narni gra, gordian melissa darwood pdf, charlie i fabryka czekolady książka, michael palin korea północna, ryūnosuke akutagawa, atlas przygód dinozaurów, chyłka ekstradycja, złoto inków, a maciąg, piekna uczestniczka lowow kalidońskich, wiersze jana brzechwy książka, tess gerritsen bibliografia, psychosomatyka pdf, sekretne życie zwierząt, huysmans katedra, jerzy alski…