Lincoln w Bardo

Lincoln w Bardo

Autor: Saunders George

Trwa wojna secesyjna. śmierć codziennie zbiera swe tragiczne żniwo. Pewnego zimowego dnia zabierze też chłopca imieniem Willie. ukochanego synka prezydenta Lincolna. Żałoba rodziców przybierze różne formy. Matka zamknie się w sobie. Ojciec rozpocznie conocne wędrówki do grobowca. Rozdarty między rozpaczą po stracie syna a odpowiedzialnością za kraj i obywateli. chce trwać w złudzeniu. że dziecko wciąż jest z nim. Osieroconego rodzica obserwują zjawy. a wśród nich Willie. Wzajemna miłość przyciąga ich do siebie. ale czy możliwe stanie się spotkanie? Obaj staną wobec bolesnych dylematów. Jak żyć po śmierci tych. których kochaliśmy? Jak odejść i zostawić na ziemi ukochane osoby?

George Saunders w swej pierwszej powieści łączy i przełamuje znane nam gatunki literackie. Ta nowators

29.99: https://woblink.com/ebook/wieki-bezwstydu-adam-weglowski-34343u

Cena:


ISBN

9788324073566: Wydawnictwo

Format

20.99: https://woblink.com/ebook/jak-skutecznie-bronic-sie-przed-socjopatami-rafal-smietana-martha-stout-196743u

Cena:


ISBN

9788379767823: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rok-na-kwiatowej-tom-4-owoce-milosci-karolina-wilczynska-133418u

Cena:


Ichigo ichie

Autor: Francesc Miralles

„Ichigo Ichie – japońska sztuka przeżywania niezapomnianych chwil” to niezwykła książka. z której dowiemy się między innymi jak:

  • uwolnić się od przeszłości i przyszłości. by każdą przeżywaną chwilę móc uczynić wyjątkową
  • wykorzystać w życiu praktykę zen i – niczym Steve Jobs – uczynić z niej swój klucz do sukcesu
  • uczynić synchroniczność narzędziem świadomej magii
  • doprowadzać w kręgach zawodowych i życiu prywatnym do niezwykłych spotkań
  • poprawić nasze relacje dzięki nowemu ujęciu mindfulness

otwierać tamę nurtowi energii twórczej zawsze. gdy będzie nam potrzebna

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

Autor: Robert B. Cialdini

Znakomita książka z dziedziny psychologii społecznej. prezentująca techniki wywierania wpływu. skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wpływaniem na innych ludzi oraz tych. którzy pragną obronić się przed niepożądanym oddziaływaniem bądź manipulacją. Książka skierowana jest do osób. które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: do dziennikarzy i psychologów. kierowników i negocjatorów. specjalistów od reklamy i marketingu. prawników i ekonomistów. nauczycieli i wychowawców. Służyć może wiedzą i pomocą zarówno tym. którzy chcą wpływać na innych. jak i tym. którzy pragną się obronić przed niepożądanym wpływem.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena:


Cymanowski Młyn

Autor: Magdalena Witkiewicz

Początkowo ulegają romantycznym chwilom. jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz. przystojny syn właściciela. do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd. który miał ratować związek. okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste. bohaterowie głęboko skrywają tajemnice. a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do osta

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 22harry potter i kamień filozoficzny epub, transport i spedycja pdf, wschody i zachody księżyca konwicki, bonda pdf, frankenstein w bagdadzie, ray bradbury kroniki marsjańskie, chłopcy których kocham pdf, jeden błąd, słownik psychologiczny pdf, wydawnictwo kosmos kosmos, handel ludzmi w polsce, kasacja pdf, www.ibuk.pl, fannie flag, alina łęska, internetowa biblioteka, audiobook bp, andrzej krupienicz, bounty train poradnik, trening sportowca, książki pedagogiczne pdf, rozgrywka j sterling pdf doci…