Poranki o zapachu kawy

Poranki o zapachu kawy

Autor: Ferenz Malwina

Tej zimy wszystkie wydeptane w śniegu ścieżki prowadzą do Neon Café. Przygotuj się na wizytę w najbardziej tajemniczej kawiarni Wrocławia.

W samym sercu otulonego białym puchem miasta skrywa się bezpieczna przystań. Rozświetlone blaskiem kominka wnętrze wypełnia aromat świeżo zaparzonej kawy. Czarnooki kelner. dobry duch tego miejsca. czeka już na gości. Pora zaczynać.

Szanowany naukowiec wspomina dzień. w którym czas zatrzymał się dla niego na dobre. Zmęczony szarą codziennością ojciec opowiada o tym. jak jedno powitanie może odmienić los. Towarzyszy im policjant. który. chcąc nie chcąc. spełnia się w roli anioła stróża. Do którego z nich dołączysz?

Każdy z nas nosi w sobie inną historię. Odwiedź Neon Café i wsłuchaj się w ton niespiesznych rozmów wypełniających

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


Moja walka. Księga 4

Autor: Karl Ove Knausgård

Czwarta dawka literackiego narkotyku

Karl Ove ma osiemnaście lat. Właśnie przeprowadza się na norweską prowincję. aby tam pracować jako nauczyciel. Zajęcie to ma nie przysparzać mu nadmiaru obowiązków. a jednocześnie podreperować stan finansów. Wszystko po to. by aspirujący prozaik mógł się w pełni skupić na pisaniu. Proste? Tak mogłoby się wydawać.

Życie młodego Knausgårda w małej. odizolowanej od świata rybackiej wiosce szybko zostaje jednak zdominowane przez seksualność. Im dłuższe i ciemniejsze są noce. tym mroczniejsze staje się też życie chłopaka. Usilne próby realizacji erotycznych pragnień przeradzają się bowiem w dokumentne porażki.

Osobista wiwisekcja. literacki ekshibicjonizm. prozatorski majstersztyk. Walka wciąż trwa!

Fani Knausgå<

66: https://woblink.com/ebook/przypadki-inzyniera-ludzkich-dusz-josef-skvorecky-196494u

Cena:


Jak być silną i wysoko wrażliwą.

Autor: Sylvia Harke

Niezwykle empatyczny poradnik dla kobiet. w którym spotykają się dwie kultowe książki: „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes i „Wysoko wrażliwi” dr Elaine Aron. Wysoka wrażliwość sprawia. że my. kobiety. postrzegamy świat w wyjątkowy sposób. ale jednocześnie z tego powodu czujemy się bardzo wyobcowane i samotne… Potrzebujemy szczególnego wsparcia. by dostrzec i pokochać swoją niepowtarzalność. Ta książka powstała. aby przywrócić nam równowagę. powstrzymać gonitwę myśli i zdjąć z naszych barków ciężar poczucia winy oraz wstydu. Sylvia Harke uczy wysoko wrażliwe kobiety miłości do samej siebie; pragnie im przekazać. że znajdą odpowiedzi na swoje pytania. będą kochane. odkryją własną ścieżkę. i przede wszystkim – że są doskonałe takie. jakie są! Dzięki temu poradnikowi zrozumiesz. że nie jesteś sama. i dowiesz się. jak po kobiecemu radzić sobie z wysoką wrażliwością. Dostrzeżesz w sobie pokłady empatii i kreatywności. Nauczysz się słuchać swojej intuicji. Pomogą ci w tym inspirujące historie innych wrażliwych kobiet. medytacje z przewodnikiem. rozszyfrowanie kodów zawartych w bajkach i starożytnej kobiecej wiedzy. Otwórz się na swoją wrażliwą stronę i odkryj ukryte w niej piękno!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 37.9


Assassin’s Creed: Porzuceni

Autor: Oliver Bowden

‚Jestem doskonałym szermierzem. Zadaję śmierć z wrodzoną zręcznością. Nie czerpię z tego przyjemności. Po prostu jestem w tym dobry. Londyn. rok 1735. Haythama Kenwaya szkolono w posługiwaniu się mieczem. odkąd tylko był w stanie go unieść. Kiedy do jego rodzinnego domu wdzierają się uzbrojeni napastnicy. mordując mu ojca i uprowadzając siostrę. Haytham broni go w jedyny znany sobie sposób: zabija. Straciwszy rodzinę trafia pod opiekę tajemniczego nauczyciela. który szkoli go na śmiertelnie groźnego zabójcę. Pałający żądzą zemsty Haytham rusza szukać winnych. nie ufając nikomu i kwestionując wszystko. co dotąd mu wpojono. Pośród spisków i zdrad zostaje wciągnięty w odwieczne zmagania między asasynami i templariuszami. Na podstawie bestsellerowej serii Assassin’s Creed firmy Ubisoft.’

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.99


STRES. 102 sprawdzone sposoby na stres

Autor: Beata Pawlikowska

Stres jest stanem nadzwyczajnej gotowości do poradzenia sobie z wyjątkowo dużym zagrożeniem. Tak dużym. że organizm w swoim normalnym zrównoważonym stanie nie miałby wystarczającej mocy. żeby go skutecznie i definitywnie przezwyciężyć. Przełącza się więc w tryb awaryjny. Nie dlatego. że coś się zepsuło. lecz po to. żeby zmaksymalizować swoją szansę na przetrwanie.

Kiedy mózg odbierze sygnał o zagrożeniu. wprowadza cały organizm w stan najwyższej gotowości.

Krótki. zdrowy. mobilizujący stres polega na tym. że następuje podwyższenie aktywności pewnych sfer organizmu (z jednoczesnym zamknięciem innych. chwilowo mniej ważnych obwodów). osiągasz swój cel. po czym następuje rozluźnienie. relaks. odpoczynek. regeneracja i powrót do pełnej równowagi. Ponownie włączone z

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788324043972: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/widok-z-mojego-boksu-jerzy-pilch-173221u

Cena:iliada homera pdf, nowy początek sandi lynn pdf, pragnij mnie, śródziemie cień wojny poradnik, bryndal rafał, niezgodna zbuntowana wierna, wiedza i praktyka sp. z o.o., egipcjanin sinuhe książka, muza historii krzyżówka, podstawy pielęgniarstwa, kalina w malinach, smary plastyczne, psychologia dla bystrzaków, nasz ostatni dzień, inwestycyjne przebudzenie, strout elizabeth, the perfect game rozgrywka doci, prawa naturalne dziecka, sprawdzian szóstoklasisty matematyka zadania pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin