ISBN

ISBN

9788366140462: Wydawnictwo

Format

18.3: https://woblink.com/ebook/ta-druga-pawel-lipszyc-michelle-frances-145713u

Cena:


Uwięzieni

Autor: Debra Jo Immergut

Intrygująca historia kobiety skazanej za brutalne przestępstwo i więziennego psychologa. który rozpoznaje w niej swoją miłość z liceum. Ich pełne emocji spotkanie wyzwoli łańcuch wydarzeń. których konsekwencje okażą się niebezpieczne dla nich obojga.

Wydaje się. że Franka Lundquista. psychologa w więzieniu stanowym. nic już nie zaskoczy. W najśmielszych snach nie mógł jednak przypuszczać. że pewnego dnia w jego gabinecie pojawi się szkolna miłość. Miranda Greene.

Lundquist jeszcze nie pozbierał się po skandalu. który kosztował go utratę prywatnej praktyki na Manhattanie i przez który musiał przyjąć posadę psychologa więziennego w Milford Basin. Wie. że ze względów etycznych powinien przydzielić komu innemu przypadek Mirandy. ale nadal pozostaje pod jej urokiem. Jest ciekawy: jak to się stało. że przepiękna sprinterka z liceum. córka kongresmena. skończyła w więzieniu. skazana za szokujące przestępstwo.

Miranda jest zrozpaczona i zdesperowana. W więziennych murach prześladują ją wspomnienia tragedii z dzieciństwa i nadal usiłuje uwolnić się od miłości. która doprowadziła do jej upadku. Frank szybko staje się potencjalnym źródłem nadziei na jej rozgrzeszenie. a może nawet ucieczkę. Miranda nie pamięta jednak. że już go kiedyś poznała i ile dla niego znaczyła.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Rebel Fleet. Tom 2. Flota Oriona

Autor: B.V. Larson

Czy istnieje wróg bardziej przerażający niż bezduszna. obca maszyna?

Rok temu Imperium Kherów zmuszono do wycofania się. ale go nie pokonano. Tym razem Imperialni wracają z nową bronią. Gigantyczny okręt sterowany przez sztuczną inteligencję obraca w proch planetę za planetą. Ten niepowstrzymany wróg nie odczuwa strachu ani litości. a Rebelianci rozpoczynają desperacką walkę o to. by choć trochę go spowolnić.

Leo Blake wyrusza w kosmos na pokładzie pierwszego ziemskiego okrętu kosmicznego. by znaleźć sposób na zatrzymanie napastnika. Niestety. z jego winy Ziemia stała się dla Imperium ważnym celem. Nawet jeśli Blake zwycięży. być może to właśnie on doprowadzi do zagłady ojczystej planety.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788380170353: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wiezi-spoleczne-w-kulturze-politycznej-przypadek-maroka-na-tle-innych-panstw-arabskich-agnieszka-syliwoniuk-146963u

Cena:


Joy

Autor: Hermia Stone

Joy jest przeciętną dziewczyną. Ma zwyczajną pracę. kilku w miarę normalnych znajomych i nie wyróżnia się niczym poza tym. że mieszka z mężczyzną idealnym. który zawsze spełnia jej marzenia. Prawdopodobnie dlatego. że jest wymyślony… No. może nie do końca. Oryginał istnieje. To wokalista znanego zespołu Sundance. otoczony tłumem fanek. zarabiający miliony i odnoszący sukcesy playboy.

W życiu jednak różnie bywa. Być może ta dwójka zetknie się w świecie jak najbardziej rzeczywistym.

Joy. będąc w trudnej sytuacji życiowej. zatrudnia się u managera Sundance. Prawdziwe kłopoty zaczną się. gdy spotyka swojego idealnego faceta i pozna go bliżej. Dowie się wiele nie tylko o swoich uczuciach ale też o prawach rządzących rynkiem muzycznym i o panujących w nim stosunkach

9.9: https://woblink.com/ebook/ulga-na-zle-dlugi-w-pytaniach-i-odpowiedziach-marcin-jasinski-146326u

Cena:


Medyczna marihuana – praktyczne zastosowanie. Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z konopi indyjskich – PDF

Autor: Wolf Laurie

Poznaj prawdziwe i użyteczne informacje na temat terapeutycznych właściwości marihuany leczniczej. Dzięki tej książce odkryjesz profesjonalne porady ekspertów. poznasz badania naukowe i informacje. które ułatwią Ci podjęcie decyzji czy lecznicza marihuana jest dla Ciebie. Odkryjesz sposoby stosowania. takie jak palenie. wapowanie. dabowanie. nalewki. czopki. plastry transdermalne. aplikacja naskórna. produkty spożywcze czy kapsułki. Otrzymasz niezbędne informacje na temat włączenia używania konopi do Twojego życia. wytyczne dotyczące bezpieczeństwa. różne profile szczepów konopi i opinie pacjentów. Dodatkowo odkryjesz podstawowe przepisy z konopi na oleje. nalewki. dania główne i słodycze oraz świeży sok. masł

69: https://woblink.com/ebook/dynastia-jagiellonow-w-polsce-urszula-borkowska-147665u

Cena:dziedzictwo christopher paolini, adam kay bedzie bolalo, tadeusz bartoś żona, czas na wyleczenie pdf, gta5 poradnik, tylko dla ciebie pdf vi keeland, gauden grzegorz, zasady rysunku technicznego, potocki jan, e booki, chlopak ktory o mnie walczyl pdf, ostatnia posługa wiedźmin 3, ksiązki 2019, francesca zappia, remigiusz maciaszek książka…