ISBN

ISBN

9788366338616: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/cedyno-

Cena:


Do Gwiazd

Autor: Brandon Sanderson

Bestsellerowy autor. Brandon Sanderson powraca z opowieścią o nieustraszonej dziewczynie. która chce zostać pilotem myśliwca w czasach najazdu ludzkości przez okrutną rasę obcych

Świat Spensy jest atakowany od setek lat. Obcy zwani Krellami przypuszczają jeden powietrzny atak za drugim. prowadząc niekończącą się kampanię. której celem jest zagłada ludzkości. Jedyną obroną przed nimi są eskadry myśliwców walczące z wrogiem w przestworzach. Piloci są bohaterami niedobitków ludzkiej rasy.

Spensa zawsze marzyła. że zostanie jedną z nich. że będzie latać i dowiedzie swojej odwagi. Jednak ciąży na niej niesława jej ojca – zestrzelonego przed wieloma laty pilota. który nieoczekiwanie zdezerterował. praktycznie przekreślając szanse Spensy na przyjęcie do szkoły pilotów.

Ludzie nigdy nie pozwolą Spensie zapomnieć o tym. co zrobił jej ojciec. lecz ona mimo to postanowiła latać. A Krelle właśnie to umożliwili. Podwoili liczebność swojej powietrznej armady. jeszcze bardziej zagrażając światu Spensy. Rozpaczliwa walka ludzkości o przetrwanie pozwoli spełnić jej marzenie życia…

Do Gwiazd to przygoda. której nie chcecie przegapić. Wszystkim miłośnikom fantastyki spodoba się ten niezwykły melanż fantasy i hard SF. ukazujący. jak Spensa uczy się. co oznacza prawdziwa odwaga”.

TOR.COM

„W tym pełnym dynamicznej akcji pierwszym tomie nowej trylogii Sanderson przedstawia sympatyczną młodą bohaterkę oraz szereg niezapomnianych postaci – włącznie z zabawnym robotem mającym obsesję na punkcie grzybów – na tle dramatycznej walki o przetrwanie ludzkiej rasy”.

PUBLISHERS WEEKLY

„Brandon Sanderson jak zawsze tworzy unikalny i interesujący świat. który poznajemy wraz z dojrzewającą główną bohaterką… Świetna zabawa i pełna emocji podróż dla tych z nas. którzy w głębi serca pozostali dziećmi”.

BEST FANTASY BOOKS

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


ISBN

9788366074262: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-letniego-ogrodu-hannah-richell-154326u

Cena:


ISBN

9788381358279: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/wojna-jest-zawsze-przegrana-honorata-zapasnik-160669u

Cena:


Na ciężkim kacu

Autor: Shaun Walker

Shaun Walker. wieloletni rosyjski korespondent „Independenta” i „Guardiana”. dokonał wnikliwej wiwisekcji jednego z ostatnich i największych europejskich mocarstw – współczesnej Rosji pod rządami Putina.

Rosji. która marzy o nowym 1945 – roku chwały. militarnego triumfu i powrotu do statusu światowego supermocarstwa.

Rosji. która jest krajem dotkniętym zbiorową i dobrowolną amnezją. Krajem ludzi. którzy wyparli ze świadomości najciemniejsze karty swej historii.

Główną osią książki są relacje z wydarzeń 2014 roku. który miał być powrotem Rosji do „narodów pierwszej kategorii”. Walker zawsze znajduje się w centrum wydarzeń: obserwuje z bliska propagandowe zabiegi Rosji podczas zimowej olimpiady w Soczi i znajduje się wśród demonstrantów podczas Euro

:

Cena:


ISBN

9788366381131: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dasz-rade-nataszo-karolina-wilczynska-154170u

Cena:anna tischner, grzegorz wielgus, zapiska pl pobierz, bestsellery ksiazki, punk 57 penelope douglas, adam oleksiuk, święci grzesznicy tom 3 pdf, zygmunt krasiński książki, ekonomia sektora publicznego stiglitz pdf, pozycja świder, karolina baar, sandi lynn nowy początek, dlaczego kochamy, womanizer katy evans chomikuj, ring girl pdf…