Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych

Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych

Autor: Bożena Przyjemska

Jakie emocje Tobą kierują?

 

Negatywne emocje takie jak nienawiść. złość. zawiść. bezradność. przygnębienie. brak akceptacji czy niska samoocena mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Naukowcy są zdania. że nawet 90% problemów ze zdrowiem ma podłoże emocjonalne. Powodują obniżenie odporności. przewlekłe choroby. a nawet raka.

 

Ty decydujesz o swoim zdrowiu

 

Autorka. specjalistka medycyny osteopatycznej. opisuje techniki. dzięki którym rozluźnisz chronicznie naprężone mięśnie. Całkowicie pozbędziesz się stresu i napięcia z twarzy oraz ramion. Ta nowa forma nieinwazyjnej terapii pozwoli usunąć emocjonalne traumy ze struktury powięzi. mięśni i stawów. Zgłębisz również technikę hipnozy i regr

29.2: https://woblink.com/ebook/terapia-czaszkowo-krzyzowa-dla-zaawansowanych-pdf-bozena-przyjemska-153861u

Cena:


ISBN

9788380878303: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-myslenie-a-zmienisz-swoje-zycie-brian-tracy-153939u

Cena:


Challenge Accepted!

Autor: Celeste Barber

Znają ją wszyscy. którzy mają profil na Instagramie. Szturmem podbiła Internet. publikując na swoim koncie ironiczne parodie zdjęć celebrytów. Beyonce. Celine Dion. Justin Bieber czy rodzina Kardashianów… Lista jest naprawdę długa. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 6 milionów osób. Celeste Barber. niekwestionowana królowa Instagramu wydała pierwszą książkę!

Znany na całym świecie projekt #CelesteChallengeAccepted rozpoczął się w 2015 roku. Prosta forma – kolaż złożony ze zdjęcia Celeste oraz jednej z gwiazd podkreśla absurdalność wizerunku kreowanego na Instagramie. Autorka kpi ze wszystkich: od Gigi Hadid. Miley Cyrus czy Gwyneth Paltrow po Jennifer Lopez.

Celeste w swoich zdjęciach nie idzie na kompromisy. Nie idzie na nie także w swojej książce. Jest szczera do bólu i niezwykle z

29.9: https://woblink.com/ebook/czyste-serce-jennifer-l-armentrout-katarzyna-agnieszka-dyrek-153804u

Cena: Katarzyna Agnieszka Dyrek


Z punktu widzenia kota

Autor: Anna Onichimowska

Jeśli lubicie romanse. ta książka jest na pewno dla Was! Jeśli gustujecie w kryminałach – to jest to! Jeśli potrzebujecie się pośmiać i nie macie z czego – przeczytajcie Kota. A jeśli jesteście zgorzkniałymi ponurakami. którzy nie znoszą słońca. pięknych kobiet i zwariowanych historii – zawsze macie szansę na zmianę. bo podobno nigdy nie jest za późno!

Lato w Toskanii. Piękna posiadłość staje się na kilka tygodni wspólną siedzibą atrakcyjnej malarki i małżeństwa z Florencji. Mimo różnicy charakterów i upodobań. wszystko miałoby szansę ułożyć się nieźle. gdyby nie kot Albert. uważający się – i nie bez racji – za prawowitego właściciela willi z basenem. „Najeźdźcy”. którzy próbują podporządkować sobie kota. są na straconej pozycji.

17.9: https://woblink.com/ebook/wiecej-niz-klub-pawel-beresewicz-154044u

Cena:


ISBN

9788366338814: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/amerykanski-ksiaze-nowy-camelot-tom-2-sierra-simone-153832u

Cena:najszczęśliwsza, saga zrodzona pdf, mozesz uzdrowic swoje zycie, siła nawyku ebook, marek hartleb, bakterie biologia, złote lata, dieta mind pdf, wojna i pokój online za darmo, marcin ciszewski major, turbulence whitney g pdf, dobry wilk, wizerunek kobiety, nauka programowania z minecraftem chomikuj, książę wielkiego miasta, maria rotkiel ile ma lat, tworzenie przekazu reklamowego…