https://woblink.com/product-publication/download/147083/epub

https://woblink.com/product-publication/download/147083/epub

1:

:

Cena:


Zakulisowe umowy. które zmieniły świat

Autor: Jacques Peretti

Rzetelna. Polecamy czytelnikom. którzy są zainteresowani tym. jak naprawdę rozwija się świat biznesu. – „Library Journal”

Sądzimy. że światową gospodarką kierują siły. które rozumiemy – określone prawa ekonomii oraz wybierani przez nas politycy. Tymczasem Jacques Peretti prowokacyjnie twierdzi. że większość otaczającego nas świata – od spożywanej żywności. przez kupowane produkty. po przyjmowane przez nas leki – kształtują tajne negocjacje i umowy biznesowe. o których nie mamy pojęcia.

Autor wprowadza nas w środowisko potężnych graczy biznesowych i analizuje krok po kroku dziesięć przełomowych umów. które spowodowały transformację współczesnej gospodarki. Ujawnia m.in.. jak korporacyjni liderzy stworzyli całą branżę dietetyczną. jak PayPal opanował rynek płatności online oraz jak szefowie firm farmaceutycznych uknuli skuteczny plan sprzedaży leków ludziom zdrowym.

Peretti. nagradzany dziennikarz śledczy. na podstawie swojej rozległej wiedzy i wnikliwych badań wskazuje także intrygujące i fascynujące powiązania: np. jak poczynania Wall Street na rynku produktów spożywczych doprowadziły do wybuchu Arabskiej Wiosny lub co łączyło epidemię AIDS w San Francisco w latach 80. XX w. z załamaniem rynku kredytów hipotecznych subprime i kryzysem finansowym w 2008 roku.

Zakulisowe umowy to pasjonująca i pouczająca lektura!

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Fundacja (#7). Fundacja i Ziemia

Autor: Isaac Asimov

Golan Trevize. członek Rady Wykonawczej na Terminusie. miał zdecydować o przyszłości Galaktyki i podjął decyzję. Wybierając Galaksję. jeden organizm łączący na podobieństwo Gai wszystkie światy w przestrzeni. przekreślił zarazem pięćsetletni Plan Hariego Seldona. Trevize wciąż jednak ma wątpliwości – wierzy w słuszność swego wyboru. ale nie jest pewny swoich motywów. W poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące go pytania wyrusza wraz z Janovem Peloratem i jego wybranką Bliss ku mitycznej Ziemi. Każda kolejna planeta. mimo zwątpienia i wielkich przeciwności. zbliża ich do celu… i wciąż jeszcze żywej historii Galaktyki.

Isaac Asimov (1920-1992) to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyk

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


Amerykańska księżna

Autor: Sapieha Virgilia

W 1933 roku młoda Amerykanka przyjeżdża do Polski jako żona księcia Pawła Sapiehy. Trafia do egzotycznego świata polskiej arystokracji. w którym nowojorskie wychowanie musi skonfrontować z zastaną tu rzeczywistością. Z tej perspektywy spogląda na stosunki społeczne panujące w II Rzeczpospolitej. poznaje ówczesną elitę. obserwuje nadchodzącą wojnę oraz upadek państwa. Z wrodzonym talentem pisarskim. niepozbawionym ostrza krytyki. odmalowuje fascynujący obraz epoki. Po wybuchu wojny wraca do Stanów Zjednoczonych. gdzie zostaje cenioną postacią życia literackiego.

 

„Świeże i niezwykłe ujęcie przedwojennej Polski. Wiele z tego. co – jak nam się wydaje – pamiętamy o latach 20. i 30. ubiegłego wieku. jest truizmem i stereotypem. Ta książka zadziwi współczesnych czytelników peł

17.9: https://woblink.com/ebook/traktat-o-prawdziwym-nabozenstwie-do-najswietszej-maryi-panny-de-monfort-ludwik-maria-grignion-184981u

Cena:


Siedem grzechów głównych

Autor: Fulton J. Sheen

Pełne pasji rozważania na temat tytułowych siedmiu grzechów: gniewu. zawiści. nieczystości. pychy. łakomstwa. lenistwa i chciwości. Fulton J. Sheen – charyzmatyczny kaznodzieja odkrywa przed nami moc słów wypowiedzianych przez Jezusa tuż przed śmiercią na krzyżu. Niezwykłe spotkanie z Bogiem. Biblią i prawdziwą religijnością.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 18.99


Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Autor: de Monfort Ludwik Maria Grignion

„Prawdziwe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny jest święte. to znaczy prowadzi duszę do unikania grzechu i do naśladowania cnót Najświętszej Maryi Panny. zwłaszcza Jej głębokiej pokory. żywej wiary. ślepego posłuszeństwa. nieustającej modlitwy. wszechstronnego umartwienia. Boskiej czystości. Jej głębokiego miłosierdzia. Jej heroicznej cierpliwości. Jej anielskiej słodyczy i iście Boskiej mądrości. Oto dziesięć głównych cnót Najświętszej Maryi Panny”

Św. Ludwik Grignion de Montford

Historia tego dzieła mistycznego jest niezwykła. Napisane przez Świętego w 1712 roku przez ponad wiek było zapomniane. Miał to przepowiedzieć sam autor. który twierdził. że szatan tak bardzo obawia zbawiennego wpływu nabo

27.99: https://woblink.com/ebook/dalej-na-czterech-lapach-dorota-suminska-4910u

Cena:ebooki do pobrania, kamienie na szaniec w służbie małego sabotażu audiobook, anna wasiukiewicz, esther perel, opakowalnictwo, liga nie, zemsta i przebaczenie tom 5, opór społeczny, robin hobb skrytobójca błazna, tremayne zanim umarłam, zamek w czarnobylu, rafał wonicki, elektroniczne książki, daisy miller, książka dziewczyny z dubaju, vincent sarah brianne pdf, i że ci nie opuszczę, kamienie na szaniec opracowanie, ejdetyka, centra odpowiedzialności, język angielski repetytorium gramatyki z ćwiczeniami pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin