ISBN

ISBN

9788324062027: Wydawnictwo

Format

20.15: https://woblink.com/ebook/lempicka-tryumf-zycia-malgorzata-czynska-201241u

Cena:


Polska demonologia ludowa

Autor: Leonard J. Pełka

Jedna z najważniejszych książek poświęconych polskiej demonologii.

Fascynujący świat słowiańskich duchów i demonów od lat inspiruje najznakomitsze osobistości nauki. Doktor Leonard Pełka. uczeń Bohdana Baranowskiego. spędził wiele lat swojego życia na studiowaniu tego intrygującego tematu. Efektem jego badań jest Polska demonologia ludowa. Wierzenia dawnych Słowian – pozycja wyjątkowa i ponadczasowa.

Demony chmur burzowych i gradowych. Demony wiatrów i wirów powietrznych. Demony domowe. demony zła. Istoty szkodzące położnicom. duszące i wysysające krew. Demony chorób i śmierci. Demony patroszące zwierzęta domowe. Skąd się wzięły? Dlaczego w nie wierzono? Jak z nimi walczono?

Autor odwołuje się do folkloru. nawiązuje do baśni oraz opowieści ludowych z różnych stron kraju. a także do podań i porzekadeł regionalnych. Przedstawia barwny obraz świata polskich demonów. diabłów i istot półdemonicznych. jak również wszelakich strachów. zjaw i mar. Czyni to dokładnie i z pasją. która emanuje z każdej strony tego dzieła.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 35.9


Magia Tarota

Autor: Barbara Moore

POZNAJ TAJEMNICE TAROTA I ZAJRZYJ ZA KURTYNĘ PRZYSZŁOŚCI

Karty tarota to niezwykłe narzędzie. które pomaga zrozumieć przeszłość i zawiera klucz do przyszłości. Wystarczy. że poznasz znaczenie i symbolikę kart oraz wykorzystasz intuicję. która podpowie ci właściwą interpretację.

Magia Tarota to prosta i praktyczna książka. która pomoże zacząć twoją przygodę z Tarotem. Znajdziesz tu wszystko. co musisz wiedzieć. zanim wykonasz pierwszy rozkład kart. Niezależnie od talii. którą wybierzesz. poznasz uniwersalne zasady pracy z Tarotem.

Dzięki tej książce:

– dowiesz się. jak tasować. wybierać i rozkładać karty.

– poznasz znaczenie poszczególnych kart.

– zrozumiesz. jak interpretować rozkłady i dobrze je odczytywać.

__

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


ISBN

9788382152272: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/niech-stanie-sie-swiatlosc-ken-follett-195603u

Cena:


ISBN

9788380835344: Wydawnictwo

Format

28: http

Cena: 29.9dla ellison, anita bean, jacek pasieczny, bitwa nad jeziorem pejpus, piotr c to o nas, tajne życie amaryllis fox, czarna bandera, biblioteka internetowa, własny pokój virginia woolf pdf, ilona topa, agonia paweł kapusta, cmętarz zwieżąt audiobook, peter watts ślepowidzenie, książki o psychologii człowieka, religia świata, nasza szkoła klasa 3 sprawdziany, dziecko orchidea, katarzyna leśkiewicz, wojna przyszłości, europa 1914, norman ohler, rafał maj, technologia tworzyw sztucznych…