https://woblink.com/product-publication/download/145901/pdf

https://woblink.com/product-publication/download/145901/pdf

1: Autor

:

Cena:


E-sprawozdania.102 odpowiedzu na trudne pytania

Autor: Gyöngyvér Takáts

Od 1 października 2018 r obowiązuje nowelizacja ustawy o rachunkowości. która narzuciła elektroniczną formę sprawozdań finansowych oraz wymóg przesyłania ich do Krajowego Rejestru Sądowego i do Krajowej Administracji Skarbowej. Do wysyłania e-sprawozdań są zobowiązane wszystkie podmioty stosujące ustawę o rachunkowości. Nadal mają one wiele wątpliwości z tym związanych.

Publikacja jest zbiorem odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Czytelników. Zostały one uporządkowane w bloki tematyczne dotyczące:

● wymagań technicznych. terminów oraz podpisywania e-sprawozdań kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.

● spółek osobowych. spółek cywilnych i spółek działających w war

19.92: https://woblink.com/ebook/ppk-poradnik-pracownika–147376u

Cena:


Upragniony syn Iwaszkiewiczów

Autor: Wiesław Kępiński

O Jarosławie Iwaszkiewiczu opowiada jego ‚syn’!

Wiesław Kępiński został osierocony jako 11-latek podczas Powstania Warszawskiego. W trakcie rzezi Woli 5 sierpnia 1944 roku zginęli jego rodzice i dwóch braci. Sam cudem ocalał. Tułał się dwa lata po Polsce. ale nikt nie miał warunków. żeby go przygarnąć. Po wojnie na apel redaktor Karoliny Beylin w ‚Expressie Wieczornym’ reagują Anna i Jarosław Iwaszkiewiczowie. którzy w połowie lat 30. stracili nienarodzone dziecko. Iwaszkiewicz. odsunięty od wychowywania córek. bardzo chciał się spełnić w roli ojca. mając poczucie. że stracił syna. I tak 23 lutego 1947 roku biedny chłopak z robotniczej Woli staje się wychowankiem domu na Stawisku i wchodzi w centrum życia kulturalnego i intelektualnego ówczesnej Polski. W ten sposób dostaje drugie życie. co staje się wielkim szczęściem. ale i wielkim wyzwaniem.

Bo czy mógł przypuszczać. że danemu mu będzie siadać do stołu z Julianem Tuwimem. przyjmować wraz z gospodarzami królową belgijską Elżbietę i odbywać długie podróże z Jarosławem Iwaszkiewiczem po Polsce.

Jarosław Iwaszkiewicz pisał do niego. że ‚kiedyś napiszesz pamiętnik o Stawisku. który będzie materiałem do mojej biografii!! I to pierwszorzędnym”. Tak powstały te wspomnienia.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


1

:

:

Cena:


Formy czasownikowe w języku angielskim

Autor: Radosław Więckowski

• Publikacja. która nie ma odpowiednika na rynku

• Prezentacja wszystkich angielskich form czasownikowych najczęściej stosowanych w języku codziennym

• Proste i bardziej skomplikowane formy w jednej publikacji z uwzględnieniem najdrobniejszych różnic:

He not having received his passport. he couldn’t fly to the USA.

Ponieważ on jeszcze nie dostał paszportu. nie mógł lecieć do USA.

His not having received his passport was an unpleasant surprise.

To. że on jeszcze nie dostał paszportu było niemiłym zaskoczeniem.

• Unikalne zestawienie porównawcze z tłumaczeniami. pomocne dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania

• Test końcowy z kluczem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


1

:

:

Cena:kaja strzałkowska, pan i jego niewolnica, karolcia tekst do czytania pdf, dialektyka oświecenia, mary beard spqr, kroniki ptaka nakręcacza, kamiński a zdrowie, camilla lackberg złota klatka pdf, monopoly od zera do milionera instrukcja, gastrofizyka, jones amo, wojna o pieniądz 2, ginekologia dziecięca, mateusz pilich, anatomia funkcjonalna pdf, i cóż że o szwecji, wiktor niedzicki, jak przestać się martwić i zacząć żyć audiobook za darmo, motyw starości w literaturze, historia carrie pdf, ucieczka od wolności erich fromm, sposób na elfa audiobook, podswiadomie…