Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji

Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji

Autor: Max Tegmark

Jak sztuczna inteligencja wpłynie na świat – wojny. prawo. zatrudnienie. przestępczość. relacje społeczne i nasze własne poczucie człowieczeństwa? Czy powinniśmy się obawiać wyścigu zbrojeń w zakresie broni autonomicznych. a może tego że maszyny całkiem nas zastąpią na rynku pracy? Powstanie sztucznej inteligencji ma większy potencjał do przekształcenia naszej przyszłości niż jakakolwiek inna technologia – i nie ma nikogo o większych kwalifikacjach do zbadania tej przyszłości niż Max Tegmark. profesor w MIT.
A jakiej przyszłości Ty chcesz? Ta książka zachęci Cię do przyłączenia się do dyskusji. która może okazać się najważniejszą w naszych czasach. Reprezentowane są w niej najrozmaitsze punkty widzenia i przedstawiane najbardziej kontrowersyjne zagadnienia – od superinteligencji aż do świadomości.

Max Tegmark jest profesorem fizyki w MIT i autorem bestsellerowego ‚Naszego matematycznego Wszechświata’. Napisał ponad dwieście prac naukowych. obejmujących tematy od kosmologii po sztuczną inteligencję.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 40


Majorka na końcu świata

Autor: Anna Klara Majewska

Jeśli coś rządzi światem. to ironia losu!

Magda znowu zbliża się do życiowej krawędzi – nadchodzą kolejne urodziny. do których tak panicznie bała się dobić. Jednak nie daje się zwariować. wszelkie wątpliwości właściwe dla kryzysu wieku rozwiewa po swojemu. w różny sposób udowadniając sobie i światu. że wigor i radość życia jeszcze jej całkiem nie opuściły..

Tym razem nie zamierza lecieć na ukochaną Majorkę. bo z najbliższymi – mężem. pieszczotliwie zwanym Klunejem. i córeczką Julką – postanawiają spędzić lato inaczej. Dlaczego w takim razie nagle znów ląduje w pięknej Palmie. a potem w… dalekiej i egzotycznej Japonii? Magda wpada w wir dziwnych zdarzeń. które burzą jej wymarzony spokój. ale też dają szansę na odkrycie nowy

https://woblink.com/product-publication/download/148363/epub: 1

Cena:stulecie winnych książka pdf chomikuj, sensacje xx-wieku mp3, dżuma camus pdf, stateczność pojazdu, metoda lean startup. wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek, dieta ketogeniczna dla zabieganych, słownictwo hotel angielski, wasilij grossman życie i los, dietetyka kliniczna, współczesna filozofia, chłopcy z ferajny książka, getto warszawskie. przewodnik po nieistniejącym mieście, noah gordon medicus, broń w wojsku polskim, virginia woolf własny pokój, darmowe eboki, camilli lackberg, gabriela gargaś jutra może nie być, łukasz strzępek…