ISBN

ISBN

9788381477635: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/przewodnik-po-polsce-z-filozofia-w-tle-grzegorz-senderecki-177735u

Cena:


ISBN

9788376728810: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/trudne-slowka-niepowazny-slowniczek-r

Cena: 15.9


Obsesja

Autor: Nora Roberts

Naomi Carson to młoda kobieta po traumatycznych przejściach. której dzieciństwo rozstało rozdarte przez szokującą zbrodnię. Mogło ją to zniszczyć. ale Naomi znalazła w sobie siłę. by przetrwać. i poświęciła się swej pasji – fotografii. dzięki której mogła jeździć po całym świecie i robić zdjęcia.

Teraz jednak postanowiła wreszcie zapuścić korzenie. Piękny stary dom na skarpie wymagał remontu. ale Naomi poznała w miasteczku nowych przyjaciół. którzy zgodzili się jej pomóc. między innymi Xandera Keatona – przystojnego. irytującego mężczyznę. zdeterminowanego. by zdobyć jej serce.

Gdy jednak Naomi zaczyna planować przyszłość. dogania ją przeszłość. Ktoś w miasteczku zna jej przerażającą tajemnicę – i nie pozwoli jej o tym zapomnieć. Naomi musi odkryć tożsamość swego prześ

:

Cena:


W podróży ze skrzypcami. Opowieść o Henryku Wieniawskim

Autor: Czerwińska-Rydel Anna

Henryk Wieniawski to największy polski skrzypek. który w wieku ośmiu lat został studentem

Paryskiego Konserwatorium. Przez kolejne lata życia nieustannie podróżował po świecie

i grał po kilkaset koncertów rocznie. Uwielbiany przez publiczność. przyjmowany brawami. obsypywany kwiatami i prezentami. ż Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


177922

23.99: https://woblink.com/ebook/poziomki-2016-2017-magda-gessler-177922u

1

:

Cena:


Kasztan. Krew sióstr

Autor: Krzysztof Bonk

Saga siedmiu barw — Krew Sióstr — część trzecia — Kasztan. „Żyła niegdyś siostra krwi Kasztan Bomba Była jak tsunami i powietrzna trąba Świat łupiła. to zwiedzała Z pistoletów swych strzelała Żarła. klęła i jak dzika chlała Jako herszt piratów miała złych kamratów Z nimi zawitała do zaświatów Tam zaś cudów dokonała I na latającym okręcie z Alabaster Światłości się zbratała” — z przyśpiewek srebrzystych dzieci na północnym wschodzie kontynentu Unton.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 9


Święte słowo

Autor: Sigríður Hagalín Björnsdóttir

Świat bez pisma? Jest bliżej. niż się zdaje…

Najmocniejszy głos literackiej Islandii i nowa powieść autorki bestsellerowej Wyspy

Historia niezwykłego rodzeństwa uwikłanego w rozgrywkę sił. które chcą zmienić losy cywilizacji

Edda i Einar wychowują się w nietypowej rodzinie – mają wspólnego ojca. ale różne matki. silne kobiety. które postanowiły wspólnie. w jednym domu. wychować swoje dzieci. Edda cierpi na hiperleksję i komunikuje się ze światem wyłącznie za pomocą przeczytanych książek. z których może cytować całe strony. Einar z kolei ma głęboką dysleksję i ogromne problemy z czytaniem. Mimo to rodzeństwo łączy wyjątkowa więź.

Dorosła Edda pokonała. przynajmniej pozornie. swoje zaburzenie i zyskuje popularność w internecie. Wychodzi za mąż. rodzi syna. Po trzech dniach od porodu znika bez śladu… Zamknięty w sobie Einar wyrusza na poszukiwania siostry. Aby rozwiązać zagadkę. musi przemierzyć drogę do obcego świata i stanąć twarzą w twarz z niezwykłą przeszłością rodziny.

Jak introwertyk z Islandii poradzi sobie w Nowym Jorku? Czego dowie się o swojej siostrze i tajemniczej firmie ALEX Analytica. z którą związana jest od lat?

Święte słowo to znakomite połączenie dramatu rodzinnego. powieści sensacyjnej i mrocznego klimatu Islandii. tak dobrze znanego czytelnikom z powieści Wyspa. To opowieść o pasji czytania. ucieczce i podróżowaniu. o ludzkiej cywilizacji. znajdującej się na rozdrożu. O cudownym labiryncie naszych umysłów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9jewgienij, książka bracia lwie serce, zamiast wychowania, mariamagdalena, kocha lubi zdradza, woblin, krzysztof świtała, zimbardo pdf, nauka programowania z minecraftem chomikuj, książki o kartelach narkotykowych, litacja, historia polskiego szaleństwa, nad niemnem praca, książki o ii wojnie światowej wspomnienia, far cry 5 śmierć z przestworzy, prawo konstytucyjne test, wacław potocki wojna chocimska, inny wiatr, kształt nocy tess gerritsen, la casey ryder pdf, henry james portret damy…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin