Herbatka z Hitlerem

Herbatka z Hitlerem

Autor: Tim Bouverie

Wciągająca opowieść o największym błędzie w historii.

Nadszedł czas. by spojrzeć na to. co wydarzyło się w latach trzydziestych na nowo. By otworzyć oczy. Tym bardziej. że niektóre ówczesne zagrożenia odżyły.

W pochmurne wrześniowe popołudnie 1938 roku Neville Chamberlain wysiadł z samolotu na lotnisku z Heston i ogłosił. że jego wizyta u Hitlera pozwoliła uniknąć największego kryzysu w historii. Niecały rok później Niemcy napadły na Polskę i rozpoczęła się II wojna światowa. Tim Bouverie – jeden z najbardziej obiecujących historyków młodego pokolenia (rocznik ’87) – pisze fascynującą. nową opowieść o katastrofalnych latach niezdecydowania. nieudanej dyplomacji i walk parlamentarnych. które umożliwiły nazistowską dominację w Europie.

Uspokojenie. kon

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Zaginiona Księga Bieli

Autor: Cassandra Clare

Poznaj nową ekscytującą powieść z uniwersum Nocnych Łowców! Dla Magnusa Bane’a. Najwyższego Czarownika Brooklynu. i Aleca Lightwooda. Nocnego Łowcy. śmiertelnie niebezpieczna wyprawa będzie doskonałą okazją do kolejnej niezwykle romantycznej podróży! 

Magnusowi Bane’owi i Alecowi Lightwoodowi wszystko układa się świetnie: nareszcie mieszkają razem we wspaniałym domu. a ich syn. mały czarnoksiężnik o imieniu Max. właśnie uczy się chodzić. Na ulicach Nowego Jorku panuje cisza i spokój – przynajmniej jak na nowojorskie standardy – ale to tylko pozory. Pewnej nocy dwóch starych znajomych Magnusa włamuje się do niego i kradnie potężną Księgę Bieli. Magnus i Alec muszą podążać za złodziejami aż do Szanghaju i zwołać wiernych sojuszników. a przecież ktoś powinien zaopiekować się ic

27.9: https://woblink.com/ebook/jak-uciszyc-wewnetrznego-krytyka-i-uwierzyc-w-siebie-joanna-godecka-alina-adamowicz-197835u

Cena: Alina Adamowicz


KOPCIUSZEK I SZKLANY SUFIT

Autor: Laura Lane

Znane baśnie właśnie zyskały wymiar feministyczny.

Już dość – mamy dość uległych księżniczek! Pora na kobiety. które potrafią był prawdziwymi głównymi bohaterkami swoich własnych opowieści! Pora na to. by księżniczki wyszły z krainy baśni i zmierzyły się z życiem w realu!

Mulan odnosi sukcesy w wojsku. ale gdy dowiaduje się. że zarabia mniej niż inni kapitanowie. wypowiada własną wojnę… Wendy uczy się. by nigdy nie ufać mężczyźnie. który co noc puka w jej okno… A książę od Śpiącej Królewny dowiaduje się. czym jest świadoma zgoda.

W tej złośliwości tkwi mądrość. która zmienia nasze czasy! Dowcipne parodie klasycznych baśni przynoszą nowoczesne znaczenie słów „Długo i szczęśliwie” – takie. w którym obie strony są sobie równe.

29.9: https://woblink.com/ebook/nagrobek-anna-klejzerowicz-193534u

Cena:


Wszystko co powiesz

Autor: Gillian McAllister

Jest późny wieczór. Wracasz do domu. Jesteś na ulicy całkiem sama. Nagle słyszysz odgłos kroków. Ktoś za tobą idzie. Coraz szybciej. To musi być on: tamten facet z baru. który nie chciał się odczepić. Nie masz czasu do namysłu. Szybko się odwracasz i z całej siły odpychasz mężczyznę od siebie. Ten spada ze schodów. po których szliście. Leży na chodniku bez śladu życia.

CO TERAZ?

Dzwonisz na numer alarmowy. Czekasz na policję. Stajesz przed sądem. który wymierzy ci sprawiedliwość. I możesz mieć tylko nadzieję. że mąż. rodzina i przyjaciele nie odwrócą się od ciebie.

A MOŻE:

Uciekasz. Nie mówisz o tym nikomu. To był przecież przypadek. Nie chciałaś tego zrobić. Spanikowałaś ze strachu. Ale nikt niczego nie widział. I nikt się nie dowie. jeśli szybko stąd znikniesz. Jeśli zachowasz tajemnicę. Na zawsze.

CO WYBIERZESZ?

Thriller doskonały.

Claire Douglas. autorka ‚Odwetu’ i ‚Sióstr’

Spychasz człowieka ze schodów – i co dalej? Uciekasz czy zostajesz i dzwonisz po karetkę? Co byś zrobiła w takiej sytuacji? Znakomity pomysł fabularny zrealizowany z niezwykłym polotem.

Clare Mackintosh. autorka ‚Widzę cię’

Pasjonująca. pochłaniająca. piekielnie inteligentna książka.

Holly Seldon. autorka powieści ‚Wstrzymaj oddech’

Przeczytałam tę książkę od deski do deski za jednym posiedzeniem.

Hollie Overton. autorka ‚Laleczki’

Gillian McAllister – pisze. odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham. gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść pt. ‚Wszystko oprócz prawdy’ znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów ‚Sunday Timesa’.

Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazały się dotychczas jej dwie powieści.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788381321716: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/to-co-musimy-utracic-aleksander-gomola-viorst-judith-192176u

Cena:


ISBN

9788366620612: Wydawnictwo

Format

11.99: https://woblink.com/ebook/proces-franz-kafka-202157u

Cena:


Ocalenie

Autor: Joseph Conrad

„Ocalenie” (1920) to jedna z trzech powieści. zwanych trylogią Lingarda. opartych na doświadczeniach Conrada z czasów służby na parowcu Vidar. Wydarzenia opisane w powieści poprzedzają te zawarte w „Szaleństwie Almayera” (1895) i „Wyrzutku” (1896). Historia opowiada o kapitanie Tomie Lingardzie. który wyruszył w podróż na Archipelag Malajski. aby pomóc przyjacielowi odzyskać królestwo. Po drodze pomaga uratować jacht. który ugrzązł na mieliźnie. i ulega urokowi żony właściciela jachtu.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51libra ebook, millennium: dziewczyna, która igrała z ogniem, korea północna książka, narrenturm audiobook download, książka dziewczyny z dubaju, doktor bluthgeld, matasek pdf, egomaniac pdf, zyj wystarczajaco dobrze, marek hłasko pierwszy krok w chmurach pdf, agnieszka lingas łoniewska książki, idiota skończony, strażnik paulina hendel, boso ale w ostrogach pdf, allen carr pdf download, podróze guliwera, zofia mąkosa, kate sterritt, podstawy żywienia człowieka, tamte dni tamte noce film online, miłoszewski kwestia ceny ebook, ograniczenie prawa własności…