Fundacja i imperium

Fundacja i imperium

Autor: Isaac Asimov

Siódmy tom epokowego cyklu Fundacja!

Isaac Asimov (1920-1992) to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem „Fundacja”. sagą o Imperium Galaktycznym. które – mimo że wydaje się wieczne – chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria. nauka stworzona przez genialnego matematyka Hariego Seldona.

Dom Wydawniczy REBIS wydał cały siedmiotomowy cykl „Fundacja” Isaaca Asimova. a dostępne są już też trzy uzupełniające go tomy autorstwa bestsellerowych twórców SF: Gregory’ego Benforda. Grega Beara i Davida Brina.

Pierwsza Fundacja utrzymała suwerenność i pokonała Republikę Korelską. Wyszła też obronną ręką z następn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381474047: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/konstytucja-i-melancholia-maciej-konrad-borowicz-148213u

Cena:


Schronisko

Autor: Marika Krajniewska

„Tutaj ludzie są jak bezpańskie psy. Tylko że dla nich nie ma schronisk. Nie ma miejsc. gdzie mogliby przeczekać passę. zupełnie nie taką. jak być powinna. A życie dokłada nowe… I też nie najlepsze… Bohater Krajniewskiej ma obsesję złota i obsesję matki. I poczucie. że zawiódł wszystkich. Już nie dostrzega. nie chce dostrzec. że sam został zawiedziony. ale także zwiedziony. Dla takich nie ma schronisk. ale… Czy jego schronieniem okaże się więzienie innego człowieka? Proszę zobaczyć”.

IZABELA SZOLC. PISARKA

Czterdziestowatowa żarówka wypełniała przybudówkę swoją mglistą poświatą. nie zostawiając miejsca na nic więcej. Tego światła było za dużo. dusiło. nawet dudniło w uszach. W środku stały trzy łóżka. dwa materace były

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99świrus, dzień rozrachunku, ebook online za darmo, pan tadeusz mp3, audiobook robinson crusoe, czarna owieczka ebook, joanna bator purezento, vade mecum norwid, george lucas biografia, zony nazistow, zamiast papierosa, szukajac diagnozy, dzieje wypraw krzyżowych, janusz bieszk książki, alfabet krzyżówka, bennewicz coaching, wojna bogów, jemielniak badania jakościowe pdf, izrael katz, kto się schował, i bóg o nas zapomniał…