Instrukcja obsługi toksycznych ludzi

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi

Autor: Katarzyna Miller

Czy można obronić się przed toksycznymi ludźmi?

Przeczytaj Instrukcję obsługi toksycznych ludzi i naucz się tego!

Każdego dnia natykamy się na toksycznych ludzi. Możemy ich spotkać na każdym kroku: w pracy. urzędzie. szkole. Czasem stykamy się z nimi w relacjach prywatnych. a nawet rodzinnych.

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi to przewodnik po relacjach z ludźmi. którzy „zatruwają” nam życie. Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska podpowiadają jak nie ulegać wpływom toksycznych ludzi. wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji. a także jak radzić sobie z emocjami. które nam przy tym towarzyszą.

Kolejna książka z bestsellerowej serii Instrukcja obsługi…

Katarzyna Miller

Ps

32.9: https://woblink.com/ebook/jadac-eustachy-rylski-206721u

Cena:


Porwanie

Autor: Agnieszka Pietrzyk

Czy zaryzykowałbyś życie własnego dziecka. aby uratować swoją firmę?

Borykający się z problemami finansowymi Seweryn. ojciec kilkumiesięcznego Tymka. wpada na szalony pomysł – upozorowuje porwanie syna. aby wymusić okup od swojego zamożnego brata. 

Akcja nabiera dramatycznego tempa. gdy komuś innemu rzeczywiście udaje się uprowadzić dziecko. Porywacze nie wysuwają żadnych żądań. mimo bezlitośnie mijającego czasu. 

Do akcji wkraczają komisarz Kamil Soroka oraz prokurator Milena Łempicka-Krol. dla której sprawa ta przywołuje bolesne wspomnienia z własnego życia. 

Czy uda im się uratować życie bezbronnego dziecka i wyjaśnić zagadkę tajemniczego zaginięcia?

Agnieszka Pietrzyk wykonała kawał dobrej pisarskiej roboty. Teraz twoja kolej. Daj się porwać! 

Robert Mał

:

Cena:


Świąteczny dyżur

Autor: Adam Kay

W tej książce Adam Kay wraca do swoich dzienników i dzieli się z czytelnikami komicznymi. choć niejednokrotnie poruszającymi historiami. które rozegrały się za błękitną kotarą w okresie świąt.

„Świąteczny dyżur” to list miłosny adresowany do wszystkich. którzy spędzają ten najpiękniejszy czas w roku na pierwszej linii frontu publicznej służby zdrowia. wyciągając zaklinowane bobasy i bombki z różnych otworów ciała pacjentek.

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 24.9


Trzy życzenia

Autor: Katarzyna Michalak

Kiedy Natalia trafia do starego dworu. zagubionego gdzieś na Mazurach. po raz pierwszy od długiego czasu czuje. że znalazła swoje miejsce. Samotna. pełna kompleksów dziewczyna nie może uwierzyć. że zaczynają się spełniać jej trzy największe życzenia. Gdy jednak w Marcinkach pojawia się Damian – oschły. cyniczny i mroczny mężczyzna – Natalia znów traci nadzieję. Jest do niej zbyt podobny. dlatego rani najbardziej.

ŻEBY BYĆ SZCZĘŚLIWYM. NIE TRZEBA OSIĄGNĄĆ DOSKONAŁOŚCI. TRZEBA ZAAKCEPTOWAĆ WŁASNĄ NIEDOSKONAŁOŚĆ. DOPIERO WTEDY MOŻNA OTWORZYĆ SIĘ NA MIŁOŚĆ. TO WŁAŚNIE OBOJE MUSZĄ ZROZUMIEĆ.

Pachnący domowym chlebem prosto z pieca dwór Marcinki staje się bezpieczną przystanią dla tych. co pogubili się w życiu. Pod opiekuńcze skrzydła cioci Jadwini

:

Cena:


9788308056936

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/bo-jestes-czlowiekiem-zyc-z-depresja-ale-nie-w-depresji-ewa-woydyllo-11726u: https://woblink.com/product-publication/download/11726/epub

Cena:teorie komunikowania masowego, kim są narodowcy, kolankowski, audiobook quo vadis za darmo, sekret hiszpańskiej pensjonarki, quizy po angielsku, kreowanie rzeczywistości w literaturze, mój pomysł na życie, macierewicz sb, nieuporządkowany, ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, libudzisz, czarna owieczka audiobook, ogień i krew część 3, bieguni mobi chomikuj, mapa anny…