ISBN

ISBN

9788324061525: Wydawnictwo

Format

18.89: https://woblink.com/ebook/psychiatrzy-sekrety-polskich-gabinetow-ewa-pagowska-195598u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/204640/epub

1:

:

Cena:


Potęga zemsty

Autor: Komorowski Daniel

Synowie Ragnara dokonują okrutnej zemsty za śmierć ojca.

Pod wodzą Ivara wikingowie zdobywają odległe i nieznane im dotąd ziemie. gdzie pozostawiają krwawy ślad.

Jeszcze nie wiedzą. że przyjaciele okażą się wrogami. zmuszając ich do nadludzkich czynów. a narodziny prawdziwego berserka naznaczone zostaną krwią i cierpieniem.

Zdrady wprawią w osłupienie sojuszników. a akty zemsty zszokują wrogów. Świat wikingów zachwieje się w posadach. W makabrycznych egzekucjach i wielkich bitwach znowu przyjdzie zginąć ważnym postaciom.

Do czego może się posunąć wojownik. by odzyskać utraconą chwałę?

Daniel „Dantez” Komorowski – od zawsze zainteresowany średniowieczem. ówczesnymi wojami i bitwami. Najbardziej zafascynowali go wikingowie. dzięki czemu powstała ta książka.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 34.9


Widowisko

Autor: Przemysław Borkowski

Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób. a policjanci odkrywają. że narzędzie zbrodni służyło wcześniej jako rekwizyt na scenie.

Psycholog Zygmunt Rozłucki po raz kolejny zostaje poproszony przez policję o pomoc w śledztwie. Morderca zostawił po sobie niewiele śladów i wszystkie zdają się prowadzić w stronę miejscowego teatru. w którym rządzi despotyczny dyrektor. Czy to jego kontrowersyjne metody są przyczyną ciągu tragicznych wydarzeń? A może to on jest demiurgiem. reżyserem nie tylko przedstawień. lecz również zbrodni?

Rozłucki podąża tropem mordercy. jego dochodzenie komplikuje jednak znajomość z piękną aktorką. która zdaje się być w samym

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9kosmita książka, justyna czaja, stephen king książki pdf, przykłady tezy, opowiem ci o zbrodni online, atlas anatomii palpacyjnej pdf, jacek bocheński blog, kim kipling, bochenek anatomia tom 1 pdf, hematologia kompendium, arteterapia książki pdf, z legend dawnego egiptu problematyka, rafał abramciów, piramidy dwójkowe, poklosie online, medeiros teresa, preppy frazier, okrutny książe, bogate, dominika van eijkelenborg, minibook, orłowski protokół dyplomatyczny pdf…