ISBN

ISBN

9788324228133: Wydawnictwo

Format

16: https://woblink.com/ebook/dlugi-cien-don-kichota-barbaruk-magdalena-207404u

Cena:


To. co bliskie sercu

Autor: Katherine Center

Cassie Hanwell wiedzie spokojne i poukładane życie. Pracuje w straży pożarnej w teksańskim mieście Austin i jako jedna z nielicznych kobiet regularnie uczestniczy w wielu akcjach. Pewnego dnia niespodziewany telefon od matki burzy jej spokój. Poważnie chora kobieta. która przed laty porzuciła męża i córkę. teraz potrzebuje jej pomocy.

Staroświecka jednostka strażacka w Massachusetts. gdzie przenosi się Cassie. w niczym nie przypomina jej poprzedniego miejsca pracy. Brakuje funduszy i nowoczesnego sprzętu. a nowi koledzy są nieokrzesani i mają swoje grubiańskie zwyczaje. Nie są zachwyceni. gdy do ich męskiego zespołu dołącza kobieta. Sumienna i obowiązkowa Cassie staje przed dużym wyzwaniem: musi odnaleźć się w nowym środowisku. a oprócz tego naprawić relacje z matką i uporać się

:

Cena:


ISBN

9788366494381: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/droga-zycia-johnson-bill-207486u

Cena:


Przyszłość marketingu

Autor: Magdalena Kalińska-Kula

Ostatnie lata przyniosły prawdziwą eksplozję nowych koncepcji. metod i technologii stosowanych w marketingu. Dowodzą one jak żywą. ewoluującą i podlegającą trendom jest sfera biznesu i zarządzania. Marketing często ulega modom i jest podatny na łatwe wyjaśnienia. dlatego niektórych fascynuje. a u innych budzi niechęć. zachwyca. ale też wywołuje sprzeciw. Z jednej strony jest gloryfikowany. a z drugiej – często deprecjonowany. Zrozumienie marketingu i określenie jego przyszłości mogą dokonać się jedynie poprzez poznanie kierunków jego zmian. nowych obszarów zastosowania. alternatywnych sposobów wykorzystania. W książce zaprezentowano trzydzieści dwie koncepcje. metody. technologie. które pozwolą zarówno docenić współczesny marketing. jak i poznać

19.95: https://woblink.com/ebook/mariaz-nauki-z-praktyka-null-208240u

Cena:


Licząc gwiazdy

Autor: Urszula Jaksik

Mówią: Prawda może cię uzdrowić. ale czy na pewno…

Kobieta na rozdrożu – powieść pióra Urszuli Jaksik

Magda. razem z synek i nowymi doświadczeniami. wraca z Irlandii do Polski. W krainie lodu i ognia zrozumiała. że pragnie zmiany. Michał. jej przyjaciel stał się bliższy. Z mężem. Konradem nie może dojść do porozumienia. – z dnia na dzień staje się dla niej kimś obcym.

”Licząc gwiazdy” – studium małżeńskiego życia

Kiedy bohaterka rozmyśla nad sensem swojego małżeństwa. poznaje nowe fakty na temat wspólnego. życia. “Licząc gwiazdy” to opowieść o kłamstwie. niewielkich. codziennych oszustwach które stawiają na szali wspólne szczęście. Czy bohaterka odzyska utracony spokój? Czy podoła wyzwaniom. stawianym przed nią życie? Czy wybaczy kłamstwa?

Licząc gwiazdyUrszuli Jaksik to pogłębione studium małżeństwa. potrzeby bliskości i trudnych. życiowych wyborów.

Wzruszające losy kobiet znajdziesz również w powieściach obyczajowych Katarzyny Michalak.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Leśne Warsztaty

Autor: Anna Jodełka

Leśne warsztaty to nie kolejne zajęcia edukacyjne do zaliczenia po szkole ani atrakcja na wakacje. Las powinien być obecny w naszym codziennym życiu. Będąc leśnym towarzyszem. przyjacielem czy mentorem masz możliwość inspirować innych. by kontakt z naturą stał się codziennością w przedszkolach. szkołach czy pracy. Budując taką leśną wspólnotę przyczyniamy się do małych zmian. które w przyszłości będą mieć ogromne znaczenie dla naszej planety oraz przyszłych pokoleń. Nasze leśne działania mają długofalowy wymiar. który zaowocuje w niedalekiej perspektywie.

Chcesz prowadzić leśne warsztaty? Ta książka poprowadzi Cię przez wszystkie aspekty związane z organizacją tego typu zajęć.

Zawartość książki:

CZĘŚĆ 1: Leśna ścieżka

Skąd pomysł na JODEŁKA Leśne Warsztaty?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788381426978: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/nowogrod-wielki-ewa-b

Cena:szczapa neonatologia, nie odkładaj życia na później, blanka lipińska ten dzień pdf, poniemieckie książka, kompleks portnoya, profesor andrews w warszawie: wyspa, audiobooki forum, kryminalistyka skrypt, twoje imię cda, nawyki bogatych i biednych, nauka przyrody klasa 4, przesłania anielskie, podatki pdf, drzewo do samego nieba audiobook, zabawne powiedzonka, robert greene sztuka uwodzenia, germania tacyt, kryminologia skrypt, z rzeczy pierwszych, cecylia kolichowska charakterystyka, zbrodnie w nickelswalde, quo vadis audiobook mp3, shogun 2 poradnik, kallentoft…