Cyfrowi Ludzie. Nasza czwarta rewolucja

Cyfrowi Ludzie. Nasza czwarta rewolucja

Autor: Chris Skinner

Cyfryzacja wszystkiego jest wszechobecna. Jako „cyfrowi ludzie” żyjemy w czasach czwartej rewolucji. Pierwszą było powstanie człowieka. drugą rozwój cywilizacyjny. a trzecią globalizacja handlu. Czwarta rewolucja to cyfryzacja. Technologie cyfrowe całkowicie zmieniły jak się komunikujemy. pracujemy. kupujemy i sprzedajemy oraz spędzamy czas wolny. Największe zmiany dokonały się i nadal dokonują w gospodarce. Cyfryzacja zmusza firmy do tworzenia i błyskawicznego wdrażania innowacyjnych modeli biznesowych. Internet całkowicie zmienił relacje firm z klientami. Sztuczna inteligencja. na dobre i złe. na trwałe wdarła się do świata biznesu. A to dopiero początek czwartej rewolucji. „naszej rewolucji cyfrowych ludzi”.

Tak twierdzi autor książki. Chris Skinner. założyciel europejskiej sieci p

39.3: https://woblink.com/ebook/joga-nidra-szybki-relaks-dla-zmeczonych-kobiet-pdf-brody-karen-147061u

Cena:


Mała droga uzdrowienia

Autor: T. Pauline Edwards

Poprzez ten szczególny dar Chrystus pokazuje. że także dzisiaj kontynuuje w Kościele swoje dzieło uzdrawiania. Ludzie są uzdrowieni przede wszystkim po to. aby mogli świadczyć o Boskim Lekarzu. Na książkę składają się trzy części. Pierwsza zawiera opis nawrócenia Pauline Edwards. Druga skupia się na posłudze uzdrawiania (znajdziemy tu m.in. odpowiedź na następujące pytania: co powiedział Jezus o uzdrowieniu wspomnień?. na czym polega przebaczenie?. jakie są trudności w rozpoznawaniu miejsc wymagających uzdrowienia?). Ostatnia część to zbiór świadectw. będących przykładem przepotężnej interwencji Boga. który działa wśród nas.

Wydawnictwo: Monumen

Cena: 25


ISBN

9788379699292: Wydawnictwo

Format

20.95: https://woblink.com/ebook/procesy-demograficzne-w-wojewodztwie-lodzkim-w-xxi-wieku-piotr-szukalski-147447u

Cena:


Pustynia i morze

Autor: Michael Scott Moore

Prawdziwa historia o walce i przetrwaniu. I o tym. że nadzieja nigdy nie umiera.

W styczniu 2012 r.. ukończywszy właśnie cykl reportaży z hamburskiego procesu piratów somalijskich. Michael Scott Moore udał się do Rogu Afryki. by zebrać materiał do książki o piractwie i możliwościach jego ukrócenia. „Wydawało mi się ważne. by wiedzieć. dlaczego w ogóle istnieją piraci”. napisał.

Dowiedział się szybciej. niżby się spodziewał. Porwany w Somalii tuż przed wyjazdem. poznał od podszewki i podłoże piractwa. i jego okrutną codzienność. W warunkach zdolnych złamać najtwardszy charakter przetrwał 977 dni. nim zebrano okup. jakiego zażądali piraci.

Pustynia i morze to połączenie pamiętnika. reportażu i pracy socjologiczno-historycznej. Pełna czarnego humoru. szczera. napisana z dziennikarskim dystansem i wyczuleniem na szczegóły książka jest jakby skrzyżowaniem Paragrafu 22 z Helikopterem w ogniu. Humanizm. z jakim – mimo traumatycznych przeżyć – Moore opisuje porywaczy. jest odbiciem drobnych uprzejmości. jakich od nich doznawał. i kontrastuje z obojętnością zachodniej biurokracji. która prędzej by wysłała bombowce. niż wypłaciła okup.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9łochowski twitter, książki na telefon, dorota korenik, dwagrosze.com, zawód tester radosław smilgin pdf, wizerunek a tożsamość, audiobook wołoszański, evelyn hugo, historia polski bez cenzury, potęga podświadomości mobi, ps wciaz cie kocham jenny han pdf chomikuj, jarosław iwaszkiewicz opowiadania, od morza do morza, wirusologia pdf, jerzy skoczylas córka, mp3 do ściągnięcia za darmo bez rejestracji, żona geja, lewandowscy rozwod…