Wędrująca Ziemia

Wędrująca Ziemia

Autor: Liu Cixin

Utwory Liu wywołują dreszcz podniecenia badaniem nieznanego i urzekają rozmachem […] Niezwykłe. – „The New Yorker”

Liu Cixin to jeden z najważniejszych głosów w światowej literaturze science fiction. Problem trzech ciał jest pierwszą zagraniczną powieścią uhonorowaną Nagrodą Hugo. trylogia „Wspomnienie o przeszłości Ziemi” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. a twórcy Gry o tron tworzą na jej podstawie serial dla Netflixa.

Wędrująca Ziemia to pierwszy zbiór jego opowiadań. z których pięć zdobyło Chinese Galaxy Award za najlepsze opowiadanie roku w Chinach . Klasyczne tematy. jak inwazja obcych. pierwszy kontakt z cywilizacją pozaziemską czy globalna katastrofa. ukazane są poprzez doznania ludzi i nawet w obliczu zagłady dają powiew nadziei i optymizmu. Autor zabiera czytelnika na krańce wszechświata i czasu. na spotkanie z najdziwniejszym przeznaczeniem. jakie można sobie wyobrazić. To hołd dla mistrzów SF. jak Clarke czy Asimov. a zarazem pełne melancholii i przesycone pragnieniem zrozumienia ludzkiej natury. napisane w niepowtarzalnym stylu opowieści. Na motywach tytułowego opowiadania w 2019 r. powstała chińska kinowa superprodukcja. dostępna na platformie Netflix.

Niesamowita. rewelacyjna. Tej książki nie można pominąć. „Kirkus Review”

Wspaniały zbiór (…) Cixin Liu nadaje science fiction niepowtarzalny klimat. Gareth D. Jones. sfcrowsnet.info.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 22.74


Ród Rodrigandów. Tom 1–17

Autor: Karol May

Karol May stworzył wielotomową sagę o rodzie Rodrigandów. której wydarzenia rozgrywają się na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Ogromny majątek. rodowe tajemnice. niebezpieczeństwa. spiski. walka z bandytami i światowa polityka stanowią kanwę barwnej. obfitującej w przygody opowieści. Losy wyraziście naszkicowanych bohaterów splatają się na lądach kilku kontynentów oraz na morzach.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46


Najlepsza oferta

Autor: Georgia Le Carre

Po śmierci ojca Freya i jej matka stały się bankrutkami. Za chwilę stracą dach nad głową. a Freya będzie zmuszona porzucić studia. Wyjściem z tej beznadziejnej sytuacji może być… wystawienie swojego dziewictwa na licytację w klubie Błękitny Motyl. Jego członkowie. obrzydliwe bogaci faceci. są w stanie zapłacić tysiące funtów za noc z dziewicą. Choć Freya nie tak wyobrażała sobie swój pierwszy raz. rozumie. że czas porzucić dziecięce sny.

Dla ratowania rodziny zrobi wszystko. ale nie wie jeszcze. czym naprawdę okaże się dla niej najlepsza oferta.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


ISBN

9788328711341: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/idealny-mezczyzna-kristen-ashley-anna-lisowska-142800u

Cena:ring girl pdf, zaburzenia psychiczne i rozwojowe dzieci a szkolna rzeczywistość, normalni ludzie ebook, neonatologia świetliński pdf, richard morgan upadłe anioły, sprawdziany z przyrody klasa 4, ja inkwizytor sługa boży, monika serafin, książka kamienie na szaniec, test z przygód odyseusza, historia polski nowak, pomocnik kata krajewski, ibook libra, park avenue vi keeland pdf, mózgowe porażenie dziecięce pdf, bezpieka pogranicza, scenariusz bajki dla dzieci, poradnictwo pedagogiczne, aron jasnowidz…