Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów

Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów

Autor: Augusto Cury

Brakuje wam cierpliwości? Budzicie się zmęczeni? Irytuje was wolniejsze tempo pracy? Często miewacie bóle głowy i cierpicie na podwyższone napięcie mięśniowe?

 

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco. to książka dla Was. Doktor Augusto Cury szeroko opisuje Syndrom Przyspieszonego Myślenia (Accelerated Thought Syndrome). identyfikując go jako nową chorobę naszych czasów i najpowszechniejszy problem psychiczny obok depresji.

 

Dlaczego tak się dzieje? Wielość informacji. mnogość bodźców i rosnące tempo życia sprawiają. że zmieniło się również tempo formułowania myśli. Pociąga to poważne konsekwencje dla naszego zdrowia emocjonalnego. intelektu i kreatywności. Dzięki pracy doktora Augusto Cury’ego mamy okazję przyjrzeć się bliże

28: https://woblink.com/ebook/gabi-tego-wlasnie-chce-magdalena-rozczka-marta-wysocka-jozwiak-146804u

Cena: Marta Wysocka-Jóźwiak


Szklany las

Autor: Cynthia Swanson

Tajemnica rodziny Glassów

Wisconsin. lata 60. Angie Glass ma dwadzieścia jeden lat i wiedzie szczęśliwe. spokojne życie z kochającym mężem Paulem i malutkim synkiem. Jeden telefon zmienia jej życie na zawsze. Siedemnastoletnia bratanica Paula przekazuje im tragiczne wieści.

Jej ojciec Henry został znaleziony martwy pod domem. a matka Silja zniknęła bez śladu. Angie i Paul rzucają wszystko i przybywają do małego miasteczka w stanie Nowy Jork. aby zaopiekować się dziewczyną. Wprowadzają się do pięknego i nowoczesnego domu Henry’ego na skraju lasu.

Nastoletnia Ruby Glass zachowuje się dziwnie i nie potrafi zaakceptować młodej ciotki. która chce ją wesprzeć w trudnych chwilach. Angie czuje. że rodzina Glassów skrywa mroczne tajemnice. Wkrótce przekona się. jak niewiele wiedziała nie t

24.99: https://woblink.com/ebook/dziedzictwo-kopernika-zakazany-kamien-tony-abbott-147496u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/148039/epub

1:

:

Cena:


Minecraft. Wypadek

Autor: Tracey Baptiste

Druga po ‚Minecraft’. ‚Wyspa’ oficjalna powieść ‚Minecraft’!

Nastoletnia Bianca po ciężkim wypadku samochodowym. w którym uczestniczyła wraz ze swoim przyjacielem Lonniem. ucieka w świat wirtualnej rzeczywistości Minecrafta. Wkrótce jednak zdaje sobie sprawę. że grając na szpitalnym serwerze. znalazła się w grze. w której nie obowiązują zwykłe zasady. a postacie. które ją atakują. przypominają osoby z prawdziwego życia. Pojawia się tam także ktoś wyglądający jak Lonnie. jednak z awatarem chłopca nie ma kontaktu .

Bianka musi rozwikłać tajemnice tego nowego świata: dlaczego się w nim znalazła? Kim są groźne postacie. które ją śledzą? Czy to. co się dzieje. dzieje się naprawdę? Jak dotrzeć do Lonniego i pomóc mu. by znowu stał się sobą?

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena:


Dzieło przypadku

Autor: Jeffrey Archer

Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla w dziedzinie snucia opowieści. Jeffrey Archer zostałby jej laureatem. – „Daily Telegraph”

Oto piętnaście emocjonujących i niesamowitych opowiadań – formy. której Archer jest prawdziwym mistrzem! Wśród ich bohaterów cała galeria postaci: nieco zgorzkniały. młody detektyw z Neapolu. który przybywa do włoskiego miasteczka położonego na wzgórzu. by rozwiązać zagadkę morderstwa; zarozumiały uczeń. który odkrywszy źródło zamożności ojca. całkowicie zmienia swoje życie; kobieta. która ośmiela się rzucić wyzwanie mężczyznom na jednym z elitarnych amerykańskich uniwersytetów; sprytne małżeństwo. które na emeryturze odkryło znakomity sposób na dostatnie życie; i wielu innych. Ich błyskotliwie opowiedziane historie wprawiają w dobry humor. przestraszają. pobudzają do refleksji. są esencją gawędziarskiego talentu autora.

Czytałem tę książkę w podróży i w pewnym momencie zorientowałem się. że wymykam się z własnych spotkań autorskich. żeby czym prędzej do niej wrócić… Muszę przyznać. że pochłonęła mnie bez reszty. To była nadzwyczaj przyjemna lektura. – Anthony Horowitz. „Daily Telegraph” (autor książek: Dom Jedwabny. Moriarty. Cyngiel śmierci. Morderstwa w Somerset. Pogrzeb na zamówienie – wszystkie wydane przez REBIS)

Wysublimowane. dowcipne i zarazem zabawne! – „The Times”

Jeffrey Archer zawsze czuł się doskonale jako autor opowiadań. Historie składające się na ten zbiór przenoszą czytelników w urokliwy świat zaskakujących wydarzeń. -„The Scotsman”

Wyborne… Historie trzymające w napięciu od pierwszej do ostatniej linijki. świetnie opowiedziane. – „Daily Express

Wszystkie opowiadania są napisane z uwagą skoncentrowaną na czasie i miejscu akcji. także na kunsztownym prowadzeniu dialogu. Kolejny raz przypominają. że Archer ma talent do tworzenia zarówno krótkich. jak i długich form literackich. – „Booklist”

Sztuka opowiadania historii to wspaniały i niezwykły dar… Nie sposób się jej nauczyć; albo się ten dar ma. albo nie. A Jeffrey Archer z pewnością go ma. – Erica Wagner. redaktor literacka „The Times”

Pierwszorzędna lektura. Do przeczytania jednym tchem. Jeffrey ma dar pisania wyjątkowo zajmujących opowieści. – Jerry Hayes. „Spectator”

Ekscytująca lektura. – „Mail on Sunday”

Autor jest geniuszem… śmiałe i pasjonujące pomysły zapewniają mu miejsce wśród najlepszych pisarzy. – „Evening Standard”

Narrator na miarę Aleksandra Dumas. -„Washington Post”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


ISBN

9788379697984: Wydawnictwo

Format

24.45: https://woblink.com/ebook/uslugi-biznesowe-oparte-na-wiedzy-joanna-wyszkowska-kuna-147582u

Cena:jak zrozumiec faceta, paweł turczyński, filmy na podstawie książek 2018, kształt nocy tess gerritsen, magia olewania pdf, kwantowa rzeczywistość naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych, biesy dostojewski pdf, wojciech żabiałowicz, thomas piketty kapitał, larry 7 gra, chirurgia jamy brzusznej, krime story pdf, tołstoj zmartwychwstanie, carlos ruiz zafon książki, bogdan dziobkowski, chłopiec z latawcem pdf, droga przez meke, szewczyk kolorowanka, lato w pensjonacie pod bukami, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, beata pawlikowska pdf, prawo rzymskie dajczak…