K jak Klara 6 – A więc wojna!

K jak Klara 6 – A więc wojna!

Autor: Line Kyed Knudsen

Chłopacy bawią się w wojnę. Klara chce do nich dołączyć. ale obiecała Julii. że pobawi sięz nią w salon fryzjerski. Ale to takie nudne! Klara nie może usiedzieć na miejscu. W końcu wymyka się i idzie przygotować dla siebie broń. Ale wtedy Julia gniewa się na nią..

Szósta książka z serii o Klarze i jej przyjaciółkach.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/199714/epub

1:

:

Cena:


Łazik na księżycu – O Mieczysławie Bekkerze

Autor: Grzegorz Chlasta

Mały Miecio uwielbiał obserwować Księżyc. Jego marzenia zaprowadziły go do USA. Tam jako dorosły mężczyzna został jednym z konstruktorów pojazdu zwanego łazikiem. który bada Srebrny Glob. To prawdziwa historia o pasji i spełnianiu marzeń. Los ciągle zaskakuje. dlatego nigdy nie powinniśmy rezygnować ze swoich pragnień! Przepiękne ilustracje Zofii Różyckiej subtelnie łączą skomplikowany świat techniki z barwnymi marzeniami. Tekst o życiu Mieczysława Bekkera napisał Grzegorz Chlasta.

‚Łazik na Księżycu’ należy do wyjątkowej serii ‚Czytam sobie z kotylionem’. która została wydana z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Bohaterami są postacie historyczne. które w ciągu ubiegłych 100 lat szczególnie zasłużyły się dla rozwoju naszego kraju.

4.99: https://woblink.com/ebook/fredek-i-miara-wszystkiego-zofia-stanecka-199689u

Cena:myśl i bogać się audiobook, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, nieplanowane książka, w pierścieniu ognia pdf, jan długosz kroniki, smetarz dla zwierząt, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, david icke największy sekret, belinda bauer, gwarantowany dochód podstawowy, syjoniści do syjonu, czas mroku peb, zarządzanie przedsiębiorstwem książka, aleksandra radomska, książki download…