Emmy 2 – Pechowa wycieczka do Szwecji

Emmy 2 – Pechowa wycieczka do Szwecji

Autor: Finderup Mette

Klasa Emmy wybiera się na zieloną szkołę. ale uczniowie zupełnie nie są w stanie ustalić. dokąd chcieliby pojechać. W końcu odbywa się głosowanie i ku wielkiej radości Emmy wygrywa Szwecja. I tak oto po podróży. którą odbywają zaśmieconym petami pociągiem. zaopatrzeni przez rodziców w nieapetyczne kanapki. lądują wreszcie na idyllicznej. opuszczonej farmie o nazwie Skånaholm. w samym środku szwedzkiego lasu.

Następnego dnia ku ich zaskoczeniu okazuje się. że inna klasa też przyjechała tu na zieloną szkołę. Są z Kopenhagi. Wszyscy uczestnicy urządzają wspólną imprezę na świeżym powietrzu! Emmy natomiast po raz pierwszy w życiu czuje się wyrzucona poza nawias. gdy jej przyjaciółka Sasha odwraca się od niej i znajduje sobie inne koleżanki.

‚Okropna wycieczka do Szwecj

5.99: https://woblink.com/ebook/emmy-1-grozba-nowego-zycia-finderup-mette-199469u

Cena:


Tajemnica namokniętej gąbki

Autor: Zofia Stanecka

Bartek i Ziutek są świadkami niezwykłych wydarzeń. W ich szkole dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ktoś podmienia worki w szatni i chowa buty. Na dodatek nieustannie moczy kredę i gąbkę do ścierania tablicy. Poruszeni chłopcy w trybie pilnym zwołują po lekcjach naradę. We dwóch postanawiają rozwikłać tajemnicę namokniętej gąbki. Czy uda im się ustalić sprawcę całego zamieszania? Może to jakiś potwór z piwnicy? Jedno jest pewne – rozwiązanie zagadki to dopiero początek ich przygód!

Autorką ‚Tajemnicy namokniętej gąbki’ jest Zofia Stanecka – autorka bestsellerowej serii o ‚Basi’ oraz wielu innych książek i opowiadań dla dzieci. Opowieść zilustrowała Agnieszka Surma.

Książka należy do serii ‚Czytam sobie z bakcylem’. nowej propozycji literackiej dla starszych dzieci. Propoz

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


199731

4.99: https://woblink.com/ebook/w-kapieli-z-pania-nilsen-opowiadanie-erotyczne-bech-camille-199731u

1

:

Cena:


ISBN

9788726049732: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/sen-nocy-letniej-william-shakespeare-199505u

Cena:


199502

4.99: https://woblink.com/ebook/jak-zyskac-sympatie-w-9-prostych-krokach-sara-ejersbo-frederiksen-199502u

1

:

Cena:


Wyga. Kurzawa Bellew

Autor: Jack London

Krzysztof Bellew jest młodym człowiekiem. pracującym w redakcji jednej z gazet. Kiedy od stryja dowiaduje się o planowanej wyprawie na Alaskę. decyduje się wziąć w niej udział. To czasy. gdy w tamtych rejonach panuje gorączka złota. Młody Kit nie jest przygotowany na surowe warunki pracy poszukiwacza kruszcu i mocno odstaje od starych wyjadaczy. Nie poddaje się i próbuje dorównać pozostałym. Otrzymuje przydomek „Zawierucha’. który wkrótce zupełnie wypiera jego prawdziwe imię. Na Alasce prowadzi życie pełne niebezpiecznych przygód. które kształtują jego charakter. Czy to wystarczy. by w środowisku zasłużyć na miano tytułowej Wygi?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Germinal

Autor: Émile Zola

Uznawana za najlepszą pozycję cyklu ‚Rougon-Macquartowie’ powieść spod pióra najważniejszego przedstawiciela europejskiego naturalizmu.

‚Germinal’ to opis życia francuskich górników. którzy w czasach kryzysu ekonomicznego borykają się z głodem. nędzą i niewyobrażalnie trudnymi warunkami pracy. Zola przeprowadził swoiste studium górniczej społeczności. z jednej strony silnie zintegrowanej. z drugiej zdemoralizowanej. naznaczonej alkoholizmem. analfabetyzmem i rozwiązłością seksualną.

Głównym bohaterem jest Stefan Lantier. młody i wrażliwy idealista. który zatrudnia się w kopalni Le Voreux znajdującej się w małym francuskim miasteczku. Zszokowany warunkami. w jakich żyją i pracują górnicy. zaczyna nakłaniać współpracowników do walki o swoje prawa. Życie na granicy ubóstwa popycha górników do

4.99: https://woblink.com/ebook/koronkowa-parasolka-z-gdyni-fiedorczuk-cieslak-natalia-199596u

Cena:rozmówki polsko rosyjskie pdf, tradycje afrykańskie, pokemon go poradnik, vi keeland bossman, zdrada bourne a, rosemary rogers, filmy o holokauście tytuły, język dwulatka pdf, monika wacikowska, nie ma nie ma, jacek haman, zadania konkursowe z matematyki gimnazjum z rozwiązaniami, księga dżungli audiobook, jack reacher adres nieznany, spqr historia starożytnego rzymu, biografia dostojewskiego, niemoralne decyzje, resnick fizyka, anonaki…