Format

Format

EPUB.MOBI: 201274

https://woblink.com/ebook/naga-narzeczona-anton-czechow-201274u

:

Cena:


Velvet – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Kiedyś uwiodła cały pluton składający się z około dwudziestu żołnierzy i dowódców różnego stopnia. Wiem. brzmi niewiarygodnie. Tym bardziej. że wszystko zdarzyło się jednej nocy. Wiem o tym z opowieści. słyszałem je z kilku źródeł’.

Czterej mężczyźni w lekko rozchylonych mundurach prowadzą przy kominku intensywną rozmowę. Panuje erotyczna atmosfera. Mówią o kobiecie szpiegu. wysłanej przez wroga. która przekazywała sekretne informacje. Wieść niesie. że aby je zdobyć. używa sztuki uwodzenia. Czterech żołnierzy z fascynacją i pożądaniem szuka odpowiedzi na pytanie. kim jest i jak to robi. Historie o kobiecie i jej seksualnych zdobyczach są niezliczone i bogate w szczegóły.

Jedyne. co o niej wiedzą. to jak ma na imię: Velvet.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:kazuki sakuraba, test osobowości id16, magnetyzm serc, rzeczy których nie wyrzuciłem pdf, davida icke, zdradzona pdf, kolejne 365 dni audiobook, z odwagą w nieznane, tortuga piraci nowego świata, ania z zielonego wzgorza pdf, mahomet a jezus, badania operacyjne w przykładach i zadaniach pdf, papuzińska asiunia, stulecie winnych ałbena grabowska, psychologia zarządzania pdf, elzbieta zawadzka, maciej słomiński, chłopcy z placu broni ebook, księżna olga, dietetyka ciborowska, schaffer psychologia rozwoju od dziecka do dorosłości pdf, tytułowy bohater noweli żeromskiego, odrodzenie feniksa pdf…