ISBN

ISBN

9788381795470: Wydawnictwo

Format

43.99: https://woblink.com/ebook/grypa-joanna-gilewicz-brown-jeremy-177390u

Cena:


ISBN

9788366297388: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/koronkarka-frantz-laura-177689u

Cena:


Szerlok Holmes i jego przygody. Ukryty klejnot

Autor: Arthur Conan Doyle

Przygoda dzieje się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Znajomy Szerloka Holmesa posłaniec Peterson jest świadkiem nocnej awantury. Wkracza. aby pomóc biednej ofierze – pijanemu starcowi. napastowanemu przez chuliganów. Jednak ten. po nieumyślnym wybiciu szyby w sklepie ucieka. pozostawiając na ulicy podniszczony kapelusz i dorodną gęś. Peterson bez wahania zabiera te rzeczy do Holmesa. Dedukuje z kapelusza cechy właściciela. a gęś oddaje Petersonowi. Wkrótce w gęsi znaleziony zostaje błękitny klejnot skradziony w hotelu bogatej hrabinie Morcar.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


Z pamiętnika zajętej wróżki

Autor: Ewa Zdunek

Emilia ma wreszcie poukładane życie. Wymarzony partner boku. dobrze zapowiadająca się kariera w telewizji w charakterze wróżki. a także poprawne relacje z ojcem sprawiają. że tytułowa bohaterka promienieje szczęściem. Jej sąsiadka i przyjaciółka zarazem. Roksana także odnajduje swoją bratnią duszę w osobie tajemniczego Kazimierza. Sielanka jednak nie trwa długo. Wkrótce okaże się. że każdy coś ukrywa. a rzeczywistość nie jest taka. jak ją malują.

Zabawna. pełna ciekawych zwrotów akcji opowieść o lekkim zabarwieniu sensacyjnym.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9błąd w prawie karnym, bogdan góralczyk wielki renesans, w stronę swanna streszczenie, zjawisko paranormalne, tomek michniewicz żona, jak się bronić, badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii pdf, i jak tu się dogadać, wojciech szot, trzeci szympans, grube wióry, odnawialne źródła energii pdf, test 8 klasisty angielski pdf, michel houellebecq platforma, melosik zbyszko, szczelina, puszkin bajki, dlaczego spimy, noszczyk chirurgia repetytorium, trzaskalik, ogniem i mieczem henryk sienkiewicz, ryszard czarnecki rodzina, przygody pirata rabarbara, memo labirynty, filip tyrmand, mentalista hitlera…