Kardiolog Paleo

Kardiolog Paleo

Autor: Wolfson Jack

Opisana w publikacji dieta Paleo to najbardziej pierwotny sposób odżywiania polegający na eliminowaniu pewnych składników. m.in. zbóż. cukru. rafinowanych olejów czy produktów przetworzonych. Jest natomiast bogata w owoce i warzywa. jajka. ryby. orzechy oraz mięso – najlepiej z chowu pastwiskowego. Jej naturalnymi konsekwencjami jest spożywanie mniejszej ilości soli i kalorii. co korzystnie wpływa na zdrowie i serce. To również naturalna i skuteczna alternatywna dla niebezpiecznych leków. Dzięki niej zminimalizujesz ryzyko zawału. nadciśnienia. cukrzycy. migotania przedsionków i udaru mózgu. Zrezygnujesz z niebezpiecznych dla zdrowia leków oraz będziesz naturalnie zapobiegać chorobom serca. Nowe serce z dietą Paleo.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.9


Pranajama – uzdrawiająca moc oddechu. Odpręż ciało. oczyść umysł i pozbądź się bólu

Autor: Skuban Ralph

Natłok obowiązków. stres. przemęczenie i brak energii dają Ci się we znaki? Chciałbyś zwolnić tempo i wziąć głęboki oddech? Teraz jest to możliwe dzięki pranajamie. Autor. ekspert z dziedziny jogi. podaje skuteczne techniki ćwiczeń oddechowych na poprawę zdrowia i samopoczucia. Stosując je przejmiesz kontrolę nad umysłem. pozbędziesz się negatywnych myśli i osiągniesz wewnętrzny spokój. Pobudzisz układ nerwowy. uaktywnisz samuouzdrawiające moce organizmu i pozbędziesz się dolegliwości. Z pomocą zawartych w publikacji ćwiczeń odprężysz ciało. uwolnisz się od stresu i bólu. Poczujesz przypływ nowej życiowej energii i będziesz gotowy do działania. Pranajama – zdrowe oddychanie.

Wydawnictwo: Studi

Cena:


Polska w Unii Europejskiej

Autor: Edward Jakubowski

Publikacja wydana została w związku z 10 rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Przesłankę doboru tematów podejmowanych w artykułach składających się na niniejszą pracę stanowiły wyzwania stojące przed Polską. niespotykane dotąd możliwości finansowe. wzmożenie aktywności aktorów uczestniczących w kreowaniu rozwoju państwa. Nie bez znaczenia była także ich aktualność.

Książka poświęcona jest problemom rozwoju regionalnego. polityki rolnej. wspierania przedsiębiorczości. edukacji. badań i innowacyjnych rozwiązań. istotne i w pełni uzasadnione jest budowanie bezpieczeństwa energetycznego kraju. również w kontekście proponowanych rozwiązań na gruncie Unii Europejskiej.

Praca składa się z dwó

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


ISBN

9788379694709: Wydawnictwo

Format

27.72: https://woblink.com/ebook/z-problematyki-cyberpunku-literatura

Cena:wieża milczenia mróz, nieosiągalna, greedfall solucja, podstawy biologii komórki pdf, tylko kiszonki, michaił bułhakow mistrz i małgorzata, tamta kobieta, dobre uczynki krawczyk, grzeszny doktor, jan czekaj, belle aurora lev, był sobie pies: ten świat jest naprawdę pomerdany, drąg strażacki, harlan coben kilka sekund od śmierci, jeszcze dzień życia chomikuj, gringo wśród dzikich plemion pdf, czytnik epub online, skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf chomikuj, idealna dziewczyna pdf, dżuma książka pdf, katarzyna wągrowska, wielki gatsby the great gatsby, świat idei…