Wierność jest trudna

Wierność jest trudna

Autor: Agata Przybyłek

Autorka bestsellera ‚Ja chyba zwariuję!’ powraca z równie zwariowaną i zaskakującą komedią pełną rodzinnych nieporozumień! 

Eliza przygotowuje się do ślubu. a całej rodzinie udziela się podniosła atmosfera. Lecz niespodziewanie w życiu dziewczyny pojawi się niepokorny Szczepan. który grzecznej i ułożonej Elizie zawróci w głowie. Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu. czy ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?

Szczepana nie zraża wiadomość o zbliżającym się ślubie. Ale co zrobi. gdy okaże się. że randkuje nie z jedną kobietą. a z dwiema?!

Jak to mówią. cicha woda brzegi rwie… Przekonaj się. do czego mogą być zdolne siostry bliźniaczki. którym przyszło rywalizować o mężczyznę!

Agata Przybyłek lekko i z humorem opowie Wam o

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 39.9


Wierzę. żeby rozumieć. Z Michałem Hellerem rozmawiają Wojciech Bonowicz. Bartosz Brożek i Zbigniew Liana

Autor: Wojciech Bonowicz

Zaczął edukację w radzieckim kołchozie. by po latach zająć się wyjaśnianiem natury Wszechświata. Studia i pierwsze lata życia kapłańskiego upłynęły mu pod znakiem trudnych gier z władzami komunistycznymi. Na seminariach w Castel Gandolfo spotykał się z Janem Pawłem II. Uważa. że Bóg – którego nazywa Wielkim Nieznajomym – uprawia matematykę. W wolnych chwilach oddaje się zamiłowaniu do kryminałów i zabaw na symulatorach lotów.
Prestiżową Nagrodę Templetona z rąk księcia Filipa otrzymał za pokonywanie barier między nauką a religią. Oba oblicza księdza Hellera – to naukowe i to duchowne. a przede wszystkim także trzecie. prywatne – wyłaniają się w pełnej krasie z tej barwnej i wielowątkowej opowieści.
Od dzieciństwa na Sybirze po czerwone dywany Pałacu Buckingham – światowej klasy polski naukowiec po raz pierwszy o swojej drodze życiowej.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 28.99


ISBN

9788380753686: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wiekszosc-bezwzgledna-remigiusz-mroz-32547u

Cena:


Wehikuł czasu

Autor: Herbert George Wells

„Wehikuł czasu”. powieść science fiction Herberta George’a Wellsa. opowiada o naukowcu. któremu udało się skonstruować maszynę do przenoszenia się w czasie. Dzięki niej odbywa podróż do odległej przyszłości. Na Ziemi żyją wtedy dwie rasy – Ejolowie. mieszkający na powierzchni. oraz Morlokowie. zamieszkujący podziemia. Odkrycie skłania naukowca do refleksji nad kolejami ludzkiej ewolucji.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21młody magdalena kozak, świat lodu i ognia pdf, masa od pakera do gangstera, korona śniegu i krwi pdf, życie, piękna katastrofa, pubio, umysł milionera pdf, diaboliczni kochankowie, eben aleksander, severski zamęt audiobook, finanse publiczne książka, dziecko z mgły, tatarkiewicz o szczęściu, drive daniel pink, maya blake, pułapki przyjemności, aleksandryna wiktoria, jan sztaudynger książki, nanokrzemionka…