Gamedec. Czas silnych istot

Gamedec. Czas silnych istot

Autor: Marcin Sergiusz Przybyłek

CZWARTA CZĘŚĆ 5-TOMOWEGO CYKLU „GAMEDEC”

Mija sto cykli od powstania Way Empire. Imperator Ludzkości. Gorgon Nemezjus Ezra. chce uczcić to wydarzenie. odbijając z rąk Erthirów Ziemię. Nie zapomina przy tym. że wypaczeni Unithirowie. którzy po Wielkiej Przegranej uciekli w kosmos. powrócą. by skonfrontować się z Imperium. Torkil Aymore. Pionier. Podróżnik i gamedec. a przede wszystkim Ran. żołnierz elitarnej Pierwszej Centurii Pierwszego Maodionu. usiłuje pogodzić bycie żołnierzem i głową rodzinnego klanu. Nie wie. że małżeńskie kłótnie z Pauline to ostatnia rzecz. jaką powinien się martwić. Wkrótce będzie musiał zmierzyć się z przeznaczeniem.

We wszystkich pięciu wcieleniach.

Taki już jest człowiek – wierzy w cuda. mimo że nic ich istnienia nie potwierdza. przeciwnie – wszystko im przeczy. Miłością obdarza nawet kata. który wznosi topór. Bo człowiek przed śmiercią musi kogoś kochać.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788324169900: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/swiat-sprzed-metoo-bozena-sek-grossmann-agnes-145857u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/145902/epub

1: Autor

:

Cena:


: Virginia Woolf

Legendarny esej Virginii Woolf ‚Własny pokój’ obchodzi w 2019 roku dziewięćdziesiątą rocznicę. Czytając go po latach w tłumaczeniu Agnieszki Graff dowiadujemy się. jak wiele postulatów zapisanych przez brytyjską pisarkę nadal jest aktualnych. O własnej drodze do niezależności opowiadają też sławne Polki: Edyta Bartosiewicz. Joanna Bator. Magda Cielecka. Katarzyna Kozyra. Martyna Wojciechowska. Ewa Woydyłło. Virginia Woolf żyła w innym świecie. ale jej esej nadal pozostaje perłą. Udowadniają ta także rozmowy o nim sławnych i przebojowych kobiet.

Wydawnictwo: eLitera

Cena: 49.9


Piątka U Semki

Autor: Piotr Semka

Wywiad-rzeka z Piotrem Semką. znanym publicystą i autorem

Piotr Semka. znany dziennikarz i autor. w rozmowie z Janem Hlebowiczem opowiada o swoim dzieciństwie w Gdańsku. o pierwszych krokach reportera i kolejnych wyborach życiowych. Jego oczyma oglądamy niedawne wydarzenia historii Polski.

Ciekawie i niebanalnie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32dobry chłopak elle kennedy pdf, sezon na zielone kasztany, embriologia człowieka pdf, bestiariusz słowiański część pierwsza i druga, oskar i pania róża cała książka, w głowie się nie mieści książka, krzysztof sokołowski nauczyciel, na kraterze u wańkowicza, porwana przez komanczów, propriocepcji, patrick dewitt, egomaniac vi keeland pdf chomikuj, estp zawody, ebook darmowe, aranowski, kompetencje diagnostyczne nauczyciela, polska droga do zniewolenia, skam online sezon 1, ryzyko elle kennedy pdf, poczucie własnej wartości pdf, peter watts ślepowidzenie, self reg ebook, samantha young wszystko co w tobie kocham pdf…