Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość

Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość

Autor: Hans Rosenfeldt

Najwyższa sprawiedliwość to szósta część bestsellerowego cyklu z Sebastianem Bergmanem. policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw.

Vanja prowadzi w Uppsali śledztwo w sprawie serii brutalnych gwałtów. Gdy jedna z ofiar ginie. na miejsce wezwana zostaje Krajowa Policja Kryminalna. a wkrótce – również Sebastian Bergman. By złapać gwałciciela. który terroryzuje miasto. zespół musi zapomnieć o konfliktach i osobistych niesnaskach.

Wkrótce śledczy odkrywają. że ofiary nigdy nie są przypadkowe…

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Chińska droga do zdrowia. spokoju i wolności

Autor: Kite Gerad

Autor proponuje sprawdzone metody między innymi technikę wahadła jako narzędzie przemiany i odnalezienie drogi do swojego wnętrza. Krok po kroku opisuje jak skupić uwagę wyłącznie na obecnej chwili. Dzięki temu osiągniesz wewnętrzny spokój. poradzisz sobie w każdej. nawet stresującej sytuacji. Ułatwi to podejmowanie trafnych decyzji. a nowe spojrzenie rozbudzi Twoją kreatywność. Nauczysz się też regenerować swój organizm przy wykorzystaniu dawnej chińskiej wiedzy – zegara ciała. Gdy przywrócisz swój biologiczny dobowy rytm. odzyskasz zdrowie fizyczne. Zgodnie z tą zasadą uregulujesz pory posiłków. dostosujesz czas na odpoczynek i sen. Twoje ciało odzyska prawidłowe pH. unormuje się poziom hormonów i ciśnienie tętnicze. Wschodnia mądrość na współczesne dolegliwości.

29.2: https://woblink.com/ebook/chinska-droga-do-zdrowia-spokoju-i-wolnosci-pdf-kite-gerad-148955u

Cena:


Fotel

Autor: Grażyna Wyszomierska

Fotel.

Zdawałoby się banalny mebel.

Ile jednak sekretów i historii może się w nim kryć? Gdy Emilia przypadkiem odkrywa. że we wnętrzu starego. wykonanego przez jej ojca mebla tkwi pocisk. postanawia rozwikłać jego zagadkę. Ta rodzinna pamiątka wkrótce sprawi. że na jaw wyjdzie dramatyczna wojenna przeszłość rodziny Emilii. a opowieść. którą usłyszy. zmieni na zawsze sposób. w jaki do tej pory myślała o sobie i swoich bliskich…

„Fotel” to poruszająca opowieść o sile miłości. trudnych powrotach. dramatycznych wyborach i poświęceniu. Oraz o tym. że więzy krwi nie zawsze są najsilniejszym spoiwem.

– Mówi pan. że to jest kula?

– Ano kula. Służyłem w wojsku. to i wiem. jak wygląda kula. I powiem pan

:

Cena:


Baśnie i opowieści o Bydgoszczy

Autor: E.A. Gwiazdowska

Wydaje się wam. że tylko Kraków i Warszawa mają swoje baśnie. mity i legendy? Poznajcie zatem Bydgoszcz. królewskie miasto położone nad Brdą i Wisłą. które może się pochwalić wyjątkowo ciekawą i burzliwą historią. Zaklęte obrazy. ukryte skarby. okrutne porwania… W prastarych opowieściach o tym niesamowitym mieście nie brakuje fascynujących wątków!

Jeśli chcecie poznać je wszystkie. przystańcie na chwilę i wsłuchajcie się uważnie w echa dawnych legend kryjących się w starych uliczkach miasta.

Zapadł już wiosenny zmierzch. Święta Barbara rozmawiała ze słowikami – pytała. jak im minęła zima w ciepłych krajach. czy mają dobre miejsca na gniazda. nuciła psalmy razem z drzewami i szumiącą wodą. Wtem usłyszała ciche kwakanie.

24.9: https://woblink.com/ebook/akuszerka-z-sensburga-katarzyna-enerlich-148216u

Cena:


Taniec z gronostajem

Autor: Ścibor-Marchocka Maryla

Taniec z gronostajem powstał z prawdziwych opowieści kobiet. które doznały przemocy. Zaczyna się niewinnie: niczym romans. lecz romans ten wkrótce okaże się złym snem. horrorem. piekłem. Kolejne granice zostają przekroczone. Zdaje się. że nie ma powrotu… a jednak jest to opowieść o tym. że zawsze można się podnieść. zawsze – choć to niełatwe – można wstać. Napisana dwa lata przed publikacją słynnego Gnoja nie miała tyle szczęścia: opublikowana dopiero w 2007 roku. pozbawiona dystrybucji i promocji. choć używana przez terapeutów jako lektura dla podopiecznych (często powodująca decyzję o podjęciu terapii). czeka wciąż na swą szansę dotarcia do szerszego kręgu odbiorców. Zapraszam.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie

Autor: Stark

Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli. które możesz malować na bolących miejscach. przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. Czytając opisy poszczególnych znaków przekonasz się. że nawet te zupełnie proste. jak pojedyncze kreski. charakteryzują się ogromnym potencjałem terapeutycznym. Korzystając z nich pomożesz sobie i bliskim w przypadku trudno gojących się ran. Zaufasz swojemu duchowemu przewodnictwu w wyborze symbolu. który stanie się Twoim opiekunem. Będziesz mógł harmonizować czakry oraz przenosić energię znaków na biżuterię lub kamień. aby stały się Twoim osobistym amuletem. Poznaj uzdrawiającą moc symboli.

:

Cena:pituchowa pdf, historia w literaturze, prawo podatkowe książka, kłamstwa którymi żyjemy pdf, szczeklik choroby wewnętrzne, katarzyna burzyńska-sychowicz, podroz cilki, michał rauszer, marcin molik, farming simulator 19 poradnik, poldark pdf, lawa. opowieść o "dziadach" adama mickiewicza, typ osobowości intj, wychowanie sexualne, too late colleen hoover chomikuj…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin