Południca ze Świątyni Słońca

Południca ze Świątyni Słońca

Autor: Pati Maczyńska

Oriana. trzydziestoparoletnia przedszkolanka. wiedzie spokojne. poukładane życie. samotnie wychowując ukochanego syna. Z utęsknieniem wyczekuje wakacji – wytchnienia od pracy i codziennych spraw. Jej pasją. którą dzieli ze swoim jedynakiem oraz kilkorgiem przyjaciół. jest odkrywanie miejsc związanych z historią. dotykanie śladów minionego czasu. Wyprawa do Nowin Horynieckich w poszukiwaniu Świątyni Słońca to długo wyczekiwana i planowana podróż. po której bohaterka wiele się spodziewa. Nie przypuszcza jednak. że jest ona w istocie misją. która zmieni diametralnie jej dotychczasowe życie i sprawi. że wypełni się jej przeznaczenie. Ta niezwykła. na pół legendarna. na pół baśniowa opowieść. łącząca w warstwie fabularnej dzieje starożytne i współczesne. narodziła się z fascynacji przeszłością ziem polskich i kulturą dawnych Słowian. Pozwólmy się zabrać w tę frapującą podróż do miejsc magicznych. których wcale nie trzeba daleko szukać…

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


Korzenie zła

Autor: Roberto Costantini

Druga część bestselleowej TRYLOGII ZŁA

Trypolis. lata 60. XX wieku. Młodość niespokojnego Michele Balistreriego jest burzliwa jak ghibli. wiatr siekący wybrzeże tumanami pustynnego piasku. Młodzieńcze lata Mike’a naznaczają dwie okrutne śmierci. których przyczyny pozostają tajemnicą. dwie niemożliwe do pogodzenia miłości. udział w spisku przeciwko Kadafiemu i przymierze krwi. które naznaczy nie tylko ciała. ale i dusze czterech przyjaciół.

Rzym. wrzesień 1982. Młody komisarz Balistreri nocami znieczula się seksem. pokerem i alkoholem. a za dnia bez przekonania prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Anity. południowoamerykańskiej studentki zamordowanej dzień po przyjeździe do włoskiej stolicy. Zaciągnięty dług wdzięczności każe mu też czuwać nad Claudią Teodori. dziewczyną stawiającą

31.99: https://woblink.com/ebook/oko-w-oko-ze-zlem-kerry-daynes-160666u

Cena:


Odyseja

Autor: Homer Homer

Muzo! Męża wyśpiewaj. co święty gród Troi / Zburzywszy. długo błądził i w tułaczce swojej / Siła różnych miast widział. poznał tylu ludów / Zwyczaje. a co przygód doświadczył i trudów! / A co strapień na morzach. gdy przyszło za siebie / Lub za swe towarzysze stawić się w potrzebie. / By im powrót zapewnić! Nad siły on robił. / Lecz druhów nie ocalił: każdy z nich się dobił / Sam. głupstwem własnym. Czemuż poświęcone stada / Heliosowi pojadła niesforna gromada? (Fragment)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Owoc granatu. Dziewczęta wygnane

Autor: Maria Paszyńska

Lato 1939 roku. Kresy. Elżbieta i Stefania. wchodzące w dorosłość bliźniaczki. spędzają beztroskie wakacje w dworku dziadków. Sielankową atmosferę przerywa warkot niemieckich samolotów. Wkrótce ze wschodu nadciąga kolejne zagrożenie: Armia Czerwona. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie. Dziewczęta nie przypuszczają nawet. co szykuje dla nich los i jaką cenę przyjdzie im zapłacić za każdy dzień życia.

Pierwsza część trylogii „Owoc Granatu” to opowieść o miłości. rodzinie. wierności i odpowiedzialności. zawsze i pomimo wszystko. Oparta na faktach wstrząsająca historia wygnanych kobiet. których tułaczy szlak wiódł z Rzeczypospolitej przez Syberię aż na Bliski Wschód.

Wydawnictwo: Książnica

Cena:


ISBN

9788301202293: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/podstawy-ekonomii-cwiczenia-i-zadania-eugeniusz-kwiatkowski-leszek-kucharski-135722u

Cena: Leszek Kucharski


Czarna kawa

Autor: Agata Christie

Tym razem przeciwnikiem Herkulesa Poirota jest złodziej formuły broni atomowej. Jej wynalazca. sir Claud Amory. zostaje otruty w swojej rezydencji. a ujawnienie rodzinnych sekretów grozi skandalem.

Czy rzeczywiście kobiety częściej używają trucizny. a mordercy są zbyt pewni siebie? I co wspólnego ma praca pokojówki z pracą detektywa?

Uwaga rozdrażnionego kapitana Hastingsa nieoczekiwanie pomoże uporządkować wszystkie elementy zagadki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16.99


ISBN

9788380872257: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/negocjuj-jakby-od-tego-zalezalo-twoje-zycie-nigdy-nie-idz-na-kompromis-chris-voss-tahl-raz-32199u

Cena: Tahl Razpowrót do wewnętrznego domu, chłopcy z placu broni opracowanie pdf, małżeństwo w literaturze, podstawy neonatologii szczapa pdf, e książki po polsku, kemen, roztopy, ciekawostki o modzie, dietoterapia włodarek pdf, peter englund, świat nadprzyrodzony, jak poderwać drania, jarosław kłaczkow, małgorzata gutowska adamczyk książki, marny książka, dziennik cwaniaczka 6, jedyny i niepowtarzalny ivan, w transie inwestowania audiobook…