Książę i żebrak

Książę i żebrak

Autor: Mark Twain

Edward i Tomek to dwaj nastolatkowie podobni do siebie jak dwie krople wody. Poza wyglądem różni ich jednak wszystko. Pierwszy jest synem króla i następcą angielskiego tronu. Drugi pochodzi z rodziny nędzarzy. Żebrze na ulicy. a o życiu w luksusach może jedynie pomarzyć. Pewnego dnia losy obu chłopców skrzyżują się. a początkowo niewinna zabawa w zamianę miejsc zupełnie odmieni ich życie. Książę pozna codzienny trud biedaków. a Tomek zostanie wystawiony na pokusy władzy.

‚Książę i żebrak’ jest ponadczasową opowieścią dla dzieci i młodzieży. która uczy. że nieważne jest to. co posiadamy. a to jakie wartości nosimy w sercu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


https://woblink.com/product-publication/download/199540/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788726128222: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/moj-pan-wola-na-mnie-pies-o-psie-marszalka-pilsudskiego-jan-oldakowski-199605u

Cena:zimbardo efekt lucyfera, kombinat zbrodni pdf, petros markaris, tron z czaszek pdf, wiedźmin 3 równowaga w przyrodzie konsekwencje, albo albo, słownik etymologiczny języka polskiego, karolina korwin, witowski biologia 2020, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, wojciech żołądkowicz żona, schield, murder gry, piękny styl, bochenek repetytorium, zakazana archeologia pdf, edward said orientalizm, alex cava, ewa budzyńska…