Naprawdę prosty angielski. czyli proaktywna instrukcja obsługi języka angielskiego

Naprawdę prosty angielski. czyli proaktywna instrukcja obsługi języka angielskiego

Autor: Arkadiusz Pecyna

Dzięki niniejszej książce-instrukcji język do tej pory nieznany czytelnikowi przestaje być tajemnicą. Autor stroni w niej od określenia „język obcy”. Jest on zdania. że kiedy nowy język nazywamy „obcym”. od razu stawiamy się w opozycji do jego poznawania. Coś. co nieznane i obce. w jednej chwili potrafi skutecznie odstraszyć. Według badań wspominanych w tej publikacji człowiek jest w stanie uczyć się nowych rzeczy przez całe życie. Z tego względu książka ta może być przydatna osobom. które chcą nauczyć się nowego języka. niezależnie od ich wieku. Zawarte tutaj liczne „sposoby na angielski” są niezastąpione nie tylko dla samodzielnych adeptów języka angielskiego. Przydadzą się też wszystkim tym.

12: https://woblink.com/ebook/pomruki-gluszy-bressa-zbigniew-146193u

Cena:


Uczta małego alergika

Autor: Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Alergie dotykają coraz więcej dzieci. a z roku na rok liczba ta lawinowo wzrasta. Rodzice coraz częściej zmuszeni są do modyfikowania diety swoich maluchów ze względu na alergie lub pokarmowe nietolerancje. Nie jest to zadanie łatwe – wyeliminować część składników i zachować pyszny smak. 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr obala mit. że posiłki dla alergików nie mogą być smaczne. Podaje zalecenia dietetyczne oraz podpowiada. w czym występują najpopularniejsze alergeny i jak je zastępować. W Uczcie małego alergika znajdziesz m.in. przepisy na typowe posiłki zmodyfikowane pod kątem alergików (lody bez użycia jajek oraz pizza czy makaron bez glutenu) i wegańskie zamienniki nabiału (ser żółty. ser biały. jogurt).

 W książce Uczta małego alergika zawarte są m.in.:

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 27


ISBN

9788380170353: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wiezi-spoleczne-w-kulturze-politycznej-przypadek-maroka-na-tle-innych-panstw-arabskich-agnieszka-syliwoniuk-146963u

Cena:


Maria Fiodorowna. Pamiętnik carycy

Autor: C. W. Gortner

Od świetności do upadku

 

Matka ostatniego cara Rosji. Maria Fiodorowna. powszechnie szanowana i światła władczyni była świadkiem wydarzeń. które wstrząsnęły światem i na zawsze zmieniły bieg historii.

Dziewiętnastoletnia Maria Zofia Fryderyka Dagmara. duńska księżniczka. została wydana za rosyjskiego następcę tronu. późniejszego Aleksandra III. Po śmierci męża nie mogła pogodzić się ze statusem odsuniętej od władzy wdowy. Uważała. że syn. Mikołaj II. nie dość energicznie dąży do reform. które przekształciłyby Rosje w nowoczesne państwo. Była w wiecznym konflikcie z synową Aleksandrą. która znalazła się pod całkowitym wpływem demonicznego Rasputina.

Barwna. porywająca opowieść o imperium. które drży w posadach. Portret arystokracji

23.92: https://woblink.com/ebook/vat-2019-podatki-cz-2-praca-zbiorowa-146305u

Cena:


ISBN

9788381374095: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/ordynacja-podatkowa-nip-2019-podatki-cz-3-praca-zbiorowa-146307u

Cena:


Ogień w jej oczach

Autor: Helen Kay Dimon

„Ale to podniecenie. gdy ją znów zobaczył? To go zaskoczyło. Włosy związała z tyłu. Miała na sobie czarną spódnicę i białą bluzkę. a on myślał tylko o tym. żeby ją rozebrać. Te jej nogi! Ten ogień w oczach. kiedy się z nim sprzeczała. Jest stanowcza i bystra. niełatwo zbić ją z tropu czy przestraszyć. Na wszystko ma odpowiedź. Nie przypominała kobiet. z którymi zwykł się spotykać. Wszystkie były chłodne i pełne rezerwy. nie było w nich ognia tak jak w Ellie…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Hausa and Chadic Studies

Autor: Nina Pawlak

Publikacja poświęcona jest profesorowi Stanisławowi Piłaszewiczowi – wybitnemu polskiemu uczonemu zajmującemu się badaniami afrykańskimi. Tom zawiera artykuły koncentrujące się na badaniach nad językiem i literaturą Hausa i – szerzej – na badaniach czadyjskich. Wśród autorów są zarówno przedstawiciele trzech pokoleń uczniów Profesora jak i wielu uczonych z innych krajów.

This volume is dedicated to Professor Stanisław Piłaszewicz – a prominent Polish scholar working in the field of African studies. It is a great honour and pleasure for us to mark the occasion of his 70th birthday with a volume which includes articles focusing on the most spectacular area of his research interests. namely Hausa and Chadic studies.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena:spieprzyć, biblioteka medyczna online, ruchy kontrkulturowe, dashner james, paradoks czasu zimbardo, test z ludzi bezdomnych, 1000 najczęściej używanych francuskich słów pdf, insight upper intermediate workbook, upiorne opowieści po zmroku książka, hedy lamarr dzieci, makroekonomia krugman, gry online lego star wars, sodoma pdf, wczoraj felicia yap, zdradziecka królowa pdf, fizyka w sporcie przykłady, wydawnictwo lampart, perwersyjna miłość pdf, jutro john marsden, ryder pdf pl, modele przedsiębiorstwa, janina porazińska szewczyk dratewka, danuta kopeć, chyłka oskarżenie pdf…