Tylko jedna taka noc

Tylko jedna taka noc

Autor: Natalie Anderson

Antonina Roberts pracuje jako konsjerżka w zabytkowej rezydencji. w najdroższej dzielnicy Londynu. Gdy umiera właściciel rezydencji. Tonia obawia się utraty pracy. Na domiar złego. nie wiedząc. że ma do czynienia z nowym właścicielem. greckim milionerem Leonem Kariakisem. wdaje się z nim w utarczkę słowną. Jednak Leon. zamiast ją zwolnić. zaprasza ją wieczorem na kolację. Romantyczna sceneria. angielski walc – uporządkowane i wypełnione pracą życie Toni na jedną noc zamienia się w bajkę. Jednak czy taka bajka może trwać?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788380029545: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/skradzione-zycie-sabiny-spielrein-gelly-violaine-anna-parzymies-205650u

Cena:


Bojaźń Boża

Autor: John Bevere

Sięgnij po skarby zbawienia. mądrości i wiedzy!

Czego brakuje w twoim Kościele. modlitwach i osobistym życiu?

Co pogłębi twoją osobistą relację z Bogiem?

Co może sprawić. że twoje życie będzie bardziej skoncentrowane na celu?

Co pozwoli ci być dzieckiem Bożym prawdziwie prowadzonym przez Ducha?

BOJAŹŃ PANA!

John Bevere wskazuje na potrzebę bojaźni Bożej. W konkretny i pełen miłości sposób rzuca ci wyzwanie. byś na nowo zaczął czcić Boga w swojej codzienności i na modlitwie. Bóg pragnie. byś Go poznawał i jest tylko jedna droga. by wejść w tę głęboką intymność i w pełni jej doświadczać. Każdy inny sposób nieuchronnie będzie skutkował porażką.

Teraz możesz oddać Bogu należną Mu chwałę w sposób. jaki zrewolucjonizuje twoje życie!

John Bevere jest ca

13.25: https://woblink.com/ebook/chrzest-milosci-hetland-leif-205003u

Cena:


Perswazja w wybranych medytacjach siedemnastowiecznych z klasztoru norbertanek na Zwierzyńcu

Autor: Katarzyna Kaczor-Scheitler

Przedmiotem badań i materiałową podstawą prezentowanej monografii są medytacje zamieszczone w dwóch siedemnastowiecznych kodeksach rękopiśmiennych: Pobudkach do zakonnego życia Teresy Petrycówny. wnuczki renesansowego uczonego Sebastiana Petrycego. oraz Kontemplacyi męki i śmierci Chrystusa Pana i Odkupiciela naszego ku naśladowaniu i używaniu dusze nabożnej z inszemi bardzo uciesznemi według czasu kontemplacyjami i naukami. Pisanej Roku Pańskiego 1662 anonimowej norbertanki. Autorka dysertacji wykazała. że obydwa przekazy wiązały się z kulturą retoryczną siedemnastowiecznego społeczeństwa i powstały w celu perswazyjnym – by kształtować postawy odbiorców rozważań. Zasadniczym narzędziem takiej perswazji było powoływanie się na argument z autorytetu. czyli Biblię. pisma Ojców i Doktorów Kościoła. pisarzy starożytności chrześcijańskiej. siedemnastowieczną literaturę ascetyczno-mistyczną. żywoty świętych. a także egzempla. W zakresie elocutio zaprezentowane zostały słowne formy oddziaływania na odbiorców (literackie środki stylistyczne. wyszukane koncepty oraz obrazy-symbole). sposoby mające nakłonić ich do kształtowania właściwych postaw bądź do podjęcia określonego działania._x000D_ _x000D_ Norbertańskie medytacje analizowane były z różnych punktów widzenia: jako tekst perswazyjny. jako siedemnastowieczna proza medytacyjna usytuowana w konkretnym obszarze literatury religijnej i pozostająca w związku z innymi dziełami. jako świadectwo ówczesnej religijności i duchowości autorek. wreszcie jako wyraz udziału zakonnic w staropolskiej kulturze literackiej.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 22.95


Telemaniak

Autor: Jacek Dąbała

Takiej powieści jeszcze nie było! Demonstracja prawdziwie słowiańskiej duszy. Czy to płacz a może śmiech? Niepohamowana fantazja autora wprawia w osłupienie i dezorientację. Główny bohater kreowany na stereotypowego wiejskiego głupka zachwyca się światem. który widzi w telewizji. Zaczyna go nieudolnie naśladować. a smaczku dodaje fakt. że ma do czynienia z rzeczywistością sprzed 1989 roku. Aż chce się zawołać za Gogolem: „z samych siebie się śmiejecie’!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99michał buchowski, spowiedź klawisza, sprawdzian ekologia puls życia 3 pdf odpowiedzi, zabojca z sąsiedztwa, podręcznik do łaciny, perfekcyjna żona pdf, masaż joni, paweł piasecki, jakub zemła, grudniowa panna młoda online, instrukcja obsługi solniczki, przemiany julian tuwim, izrael już nie frunie, komiks armada, dyrektorium duszpasterstwa rodzin, architektura uczuć meg adams pdf, jednostka języka, opowieść wigilijna ebook…