Teraz jesteście Niemcami

Teraz jesteście Niemcami

Autor: Karpińska-Morek Ewelina

Książka jest zapisem losów polskich dzieci. które w czasie II wojny światowej padły ofiarą zaplanowanej już w 1938 roku przez Reichsführera-SS Heinricha Himmlera akcji rabunku i bezwzględnej germanizacji.

Uprowadzane przemocą i często z użyciem podstępu były kierowane na badania. a następnie do specjalnych ośrodków. Tam niszczono ich oryginalne metryki urodzenia i zastępowano je nowymi. zmieniano nazwiska na niemieckie. a także dokonywano wstępnej germanizacji.

Selekcji dokonywaliniemieccy lekarze. Mierzyli rozstaw oczu i wielkość nosa. badali kształt czaszki. Sprawdzali. czy cechy fizyczne i osobowe kwalifikują je do „rasy panów”. Dzieci. które nie spełniały oczekiwań. były odsyłane lub „likwidowane”.

Zacierano wszelkie ślady pochodzenia. Nazistowscy urzędni

14.95: https://woblink.com/ebook/emocje-relacje-empatia-w-wieku-dojrzalym-jolanta-marchlewska-148370u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/151936/epub

1:

:

Cena:


Mapa pragnień. Holistyczne narzędzie do spełniania marzeń – PDF

Autor: LaPorte Danielle

W swojej bestsellerowej publikacji Autorka przekonuje. że sekret spełniania marzeń tkwi w naszych uczuciach. Przy tworzeniu planów powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie: co chciałbym czuć w danym momencie? Jasno określając emocje może okazać się. że zaczniesz dążyć do czegoś zupełnie innego i będziesz robić to w odmienny sposób. a samo dążenie do celu stanie się bardziej satysfakcjonujące. Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi zrozumiesz. że kroczenie ku upragnionym uczuciom zmieni Twoje życie. odkryjesz korzenie pragnień. siłę uczuć. niebezpieczeństwa i obietnice intencji oraz tworzenia celów. Nauczysz się realizować postanowienia. a słomiany zapał pozostanie tylko wspomnieniem. Obudź swoje emocje i spełnij marzenia!

Wydawnictwo:

Cena:dermatologia w praktyce pdf, menopauza maciąg, maus komiks pdf, mężczyzna nagi, wino kobiety i śpiew, turbopatriotyzm, gazety online za darmo, michał rauszer, budujemy ciszę mp3 chomikuj, obfitość, ukryte uczucia, minecraft modyfikacje, bloki w słońcu, zmuszona by zabić, w twoim cieniu, wszystko za życie książka, żeromski popioły, zuzanna morawska, kuchnia błotna, husaria duma polskiego oręża…