ISBN

ISBN

9788380027916: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/zloty-nosorozec-francois-xavier-fauvelle-aymar-147423u

Cena:


Wypracowania – Stanisław Wyspiański „Wesele”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Stanisław Wyspiański „Wesele”

Opisy wypracowań:

Symbolika i znaczenie „Wesela”. Tekst dokładnie analizuje dramat Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. Pozycja ta porusza tematykę społeczno- narodową. Autor postawił w niej trzy kluczowe pytania i udzielił na nie odpowiedzi pod symbolicznymi postaciami gości weselnych. Praca dokładnie omawia ukryty sens lektury i interpretuje znaczenie pytań i odpowiedzi pozostawionych przez Stanisława Wyspiańskiego. Wypracowanie zawiera 448 słów.

Obraz inteligencji w utworze. Poniższe wypracowanie stanowi szczegółową analizę dramatu Stanisława Wyspiańskiego pod tytułem „Wesele”. Na jej podstawie sporządzony został obraz intelige

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 25.99


1

:

:

Cena:


ISBN

9788366134317: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/fallen-crest-szkola-tijan-meyer-129859u

Cena:


Katarynka

Autor: Bolesław Prus

Na ulicy Miodowej co dzień około południa można było spotkać jegomościa w pewnym wieku. który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskiej. Latem nosił on wykwintne. ciemnogranatowe palto. popielate spodnie od pierwszorzędnego krawca. buty połyskujące jak zwierciadła — i — nieco wyszarzany cylinder. (Fragment)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 3


Krótki przewodnik po życiu

Autor: Józef Tischner

„Zatrzymajmy przez chwilę uwagę przy tym słowie: życie. Jaka treść kryje się poza tym słowem? Jakie krajobrazy przywodzi nam przed oczy? Kolorowe łąki. falujące zbożem pola. ptaki w powietrzu. pasące się na polach zwierzęta… Życie jest dramatem pełnym tajemnic. Stawia ono człowieka przed jednym podstawowym pytaniem: co człowiek ma zrobić. by swego życia nie zmarnować?”Miłość. piękno i wolność. lęk i nienawiść nierozerwalnie związane są z ludzką naturą. Ksiądz Józef Tischner pokazuje. jak iść przez życie. by być szczęśliwym i spełnionym. Skłania do refleksji nad tym. co jest naprawdę ważne. co jest istotą człowieczeństwa. Jego uniwersalne rozważania. pełne mądrości ludzi gór. pomogą Ci odnaleźć spokój i wewnętrzną wolność.

Wy: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Finezja duszy martwej

Autor: Weronika Szczuka

Lauren i Melinda – dwie przyjaciółki. a zarazem szczęśliwe narzeczone.

Właśnie trwają ostatnie przygotowania do ślubu Lauren i Dominica. Niespodziewanie pan młody i jego świadek Fernando. przyszły mąż Melindy nie docierają do kościoła. Uroczystość zostaje odwołana. a narzeczona postanawia zrobić wszystko. by odnaleźć ukochanego. Decyduje się nawet skorzystać z pomocy detektywa Duke’a. Ten w porzuconym aucie znajduje zaskakujący list Dominica do Lauren. Duke musi odkryć. kto i dlaczego źle życzy zakochanym. Tymczasem wypadki zaczynają toczyć się coraz szybciej.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 27


https://woblink.com/product-publication/download/125301/epub

1:

:

Cena:


Podstawy ekonomii. Ćwiczenia i zadania

Autor: Eugeniusz Kwiatkowski

Zawarty w publikacji „Podstawy ekonomii. Ćwiczenia i zadania” materiał pozwala nie tylko pogłębić i utrwalić wiedzę oraz umiejętności posługiwania się podstawowymi kategoriami i narzędziami analizy ekonomicznej. ale również szybko sprawdzić stopień opanowania nabytej wiedzy.

Układ nowego wydania zbioru ćwiczeń i zadań odpowiada układowi podręcznika głównego – „Podstawy ekonomii” pod red. Romana Milewskiego i Eugeniusza Kwiatkowskiego. (IV wydanie. Wydawnictwo Naukowe PWN. Warszawa 2018). Ćwiczenia zawierają. dostosowane do poszczególnych rozdziałów. testy prawda-fałsz. testy wyboru z jedną tylko prawdziwą odpowiedzią. a także zadania oraz problemy do dyskusji. Na zakończenie każdego rozdziału zamieszczone są odpowiedzi do testów

32.99: https://woblink.com/ebook/dobre-matki-alex-perry-133783u

Cena:


Testament duchowy

Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE

Książka Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień to tytuł doskonały zarówno dla wierzących. jak i niewierzących. O. Augustyn Pelanowski pisze dla wszystkich. którzy szukają Boga. którzy mają potrzebę spojrzenia w głąb siebie. którzy pragną odnaleźć sens i cel swojego życia.

Sięgnij więc po ‚Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień’. a dowiesz się: Jak dostać się do nieba? Jak być zbawionym? Jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie? Jakich proroków słuchać…?

Znajdziesz tu jasne odpowiedzi na fundamentalne pytania. niepozostawiające żadnych wątpliwości i niepozwalające błądzić w domysłach.

Takich właśnie wskazówek udziela ojciec Augustyn Pelanowski. Książka Testament duchowy. Gdy noc staje

29.9: https://woblink.com/ebook/leczenie-odzywianiem-refluks-kimberly-tessmer-32373u

Cena:bieguni tokarczuk pdf, fundusze strukturalne 2014 2020, jacek pasieczny, psychologia organizacji, anna ficner ogonowska, jezus z nazaretu pdf, integracja seksualna, geritsen, paweł jasienica książki, marta tomczyk, paweł beręsewicz książki, jacek kubica, laborem exercens pdf, po piśmie, księgi judaizmu, michał lubowicki, portret dziewczyny, historia magistra vitae, najlepsza książka olgi tokarczuk, zla julia pdf, artysta sławomir mrożek pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin