Upadek i wzlot Reginalda Perrina

Upadek i wzlot Reginalda Perrina

Autor: David Nobbs

Kiedy Reginald I. Perrin. pracownik Słonecznych Deserów. obudził się pewnego czwartkowego poranka. bynajmniej nie zamierzał nazwać swej teściowej hipopotamem. Lecz później wszystko uległo diametralnej zmianie.

 

Reggie poczuł. że musi zmienić swoje życie. Nie chciał. by ograniczało się do nudnej pracy i przewidywalnego małżeństwa. Przewraca więc swój świat do góry nogami. Czy to pozwoli mu odwrócić złą kartę?

 

Brytyjski humor w najlepszym. starym stylu!

 

Nigdy nie przypuszczałem. że kryzys wieku średniego może być aż tak zabawny. Jeśli kochacie angielskie poczucie humoru. to zapewniam. że nie oderwiecie się od tej książki. Polecam!

Alek Rogoziński

Wskazówka: Opowieść o tym. że każdy może być bo

:

Cena:


1

:

:

Cena:ewangelia dla nienormalnych, psychologia poznawcza sternberg, usuwanie pdf, audiobook wołoszański, matematyka 1 ćwiczenia i zadania dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy i rozszerzony, brzezina iwaszkiewicz pdf, addicted._tom_1._podwojna_namietnosc, dawid zgud, noah gordon medicus, jo nesbo czerwone gardło pdf, zwykła książka o tym, skąd się biorą dzieci, był sobie pies 2 książka, mistrz i malgorzata audiobook, ebooki na kindle, ratownictwo medyczne książka, milczące dziecko pdf, pułapki przyjemności, struktury organizacji, norwid vade mecum, tarot pdf, jałoszyński, anne applebaum czerwony głód, dziki romans christina lauren pdf…