Do końca czasu

Do końca czasu

Autor: Brian Greene

To książka o Wszechświecie; od jego początków. aż do końca – takiego. jakim go sobie obecnie wyobrażamy. A także o zdumiewającym zjawisku. które określamy jako świadomość. i o procesach myślowych. umożliwiających nam poznawanie Wszechświata. Najnowsza książka Briana Geene’a to wielkie podsumowanie naszej wiedzy o rzeczywistości i wielka medytacja nad pięknem praw fizyki. istotą życia. świadomości. a także przemijalnością wszystkiego. ‚Do końca czasu’ to wspaniałe dzieło jednego z najbardziej wpływowych współczesnych fizyków. które być może zostanie kiedyś uznane za jego najważniejszą i jednocześnie najbardziej niezwykłą książkę.

Brian Greene jest profesorem fizyki i matematyki oraz dyrektorem Centrum Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Columbia; słynie z publikacji w dziedzinie teorii superstrun. Jest autorem książek ‚Piękno Wszechświata’. ‚Struktura kosmosu’ oraz ‚Ukryta rzeczywistość’. które sześćdziesiąt pięć tygodni gościły na liście bestsellerów ‚New York Timesa’ i sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 44


Opowieść dla przyjaciela

Autor: Poświatowska Halina

Jedna z najpopularniejszych polskich poetek i jej wyznanie

Od Opowieści dla przyjaciela powinni zacząć lekturę ci. którzy Poświatowskiej dotąd nie czytali albo nie zdążyli polubić jej poezji.

Opowieść została napisana w formie wyznania do konkretnej osoby. ale jest właściwie listem do czytelników. w którym Poświatowska opowiada o kolejach swojego losu. Choroba. cierpienie. pobyty w sanatoriach. nadzieja i miłość…

To delikatna i intymna spowiedź. utwór autobiograficzny. absolutnie wyjątkowy w dorobku poetki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32


Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Autor: Joanna Tekieli

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy. w samym sercu puszczy. skrywającej wiele tajemnic. A leżący na obrzeżach wioski dworek Leśna Ostoja. w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą. to miejsce. gdzie słynna magia Bożego Narodzenia ma szczególną moc.

Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja. gdzie zimą zawsze jest śnieg. a mróz skrzypi pod butami.

Niech otuli was magia tego miejsca. a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/193289/epub

1:

:

Cena:epistemologiczny, w poszukiwaniu prawdy, jarosław bzoma lekarz, mobi banking, odnawialne źródła energii pdf, adam smith ekonomia, o. joachim badeni, fizyka s, ćwiczenia angielski dla dzieci pdf, kamil mroczka, kulisy ndranghety, arnold schwarzenegger pamięć absolutna, ebook program genetycy chomikuj, bezkręgowce powtórzenie, 12 prac herkulesa ebook…