Wyspy miłości – opowiadanie erotyczne

Wyspy miłości – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Gdy dwóm osadzonym w więzieniu w Kumla udaje się uciec. wiadomość obiega cały kraj.

Zniknęli bez śladu. a władze wydają się sparaliżowane. Gdzie są więźniowie?

Podczas gdy organy ścigania desperacko ich poszukują. uciekinierzy obierają kurs na beztroskie życie na rajskiej wyspie. położonej na południowym Pacyfiku. Liczą na nowe życie w otoczeniu pięknych. wyzwolonych kobiet i dobre jedzenie. Szukają miejsca. w którym chcą zaznać czystej przyjemności.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788726208559: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/daddy-s-girl-akt-drugi-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-199754u

Cena:


Mroczny rewers

Autor: Piotr Ander

W deszczowy Dzień Świętego Walentego w centrum dużego miasta młody makler ginie w wypadku drogowym. Prostą z pozoru sprawę komplikuje brak świadków oraz to. że na ciele ofiary nie ma żadnych śladów. Hank Zaborski – policyjny detektyw – odkrywa zagadkowe powiązanie maklera ze sprawą seryjnego mordercy sprzed lat. który od dawna nie żyje. W toku śledztwa pojawiają się kolejne niewyjaśnione tajemnice. a fakty wydają się coraz bardziej sobie przeczyć.

„Mroczny rewers” to połączenie fatalizmu antycznej tragedii i napięcia z koszmarów Davida Lyncha. Historia. w której – jak w życiu – niczego nie da się przewidzieć. mimo że wszystko już jest zaplanowane.

Mocny. dający do myślenia thriller.

Polecam.

TOMASZ SABLIK

Mro

Wydawnictwo: HarperKids

Cena: 9.99seryjne morderczynie, boże igrzyska, rafał kłoczko, dyskryminacja w pracy pdf, 74 pułk piechoty, cluedo sherlock, psychologia społeczna pdf, nicholas sparks najlepsza książka, krystyna mirek jabłoniowy sad, ibuk.pl za darmo, victor hugo katedra notre dame, potencjał przedsiębiorstwa definicja, niewidzialna transfuzja, entp osobowość, księga psalmów…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin